Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni egy szakítást? 28/L

Figyelt kérdés
A barátom a mai nap folyamán kidobott, mit tegyek, hogy minél hamarabb túllegyek ezen az érzelmi mélyponton. Bár az igazság, hogy nagyon mély nyomott hagyott bennem, hiszen ő volt az első. De sajnos be kellett látnunk, hogy nem működik ez a kapcsolat mindkettőnknek.

2019. okt. 27. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Még nagyon fiatal vagy.

Kezdj el barátnőkkel eljárni. Kicsit foglalkozz magaddal.

Pikkpakk rád talál újra a szerelem

2019. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ezt egyénenként változó, kihez mi passzol igazábol

-van aki magában szenved és idővel megemészti

-van aki egyből másik kapcsolatba ugrik

-van aki fűvel fával feledteti magában a történteket

-van aki iszik

-valaki online fantasy világokba menekül

és még sokan mások, ezt te neked kell megtalálnod h melyik a legjobb neked. Sok sikert

2019. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Több, mint másfél éves kapcsolat volt, ha ez számít. Szerencsére házasság, gyerek, de még összeköltözés sem történt.
2019. okt. 27. 14:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez mindenkinél más. Az elején sz*r, ez ilyen, rendben van. Ha nem süllyedsz bele, akkor nem lesz gond. Én megélem az elején, aztán elkezdem elterelni a figyelmem, ha ilyen van.
2019. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Jól használd ki azt az idődet ami felszabadúlt. Igen sok lány (fiatalabbal és kicsit idősebbek) ribizli kórt kapnak. Tehát bulizás,pasik lenézésé(élő vibrátor)... a lelki traumát azzal enyhítil,hogy ők bárkit megkaphatnak,pasik pedig erre utaznak. Újból randizás nem jó,úgyis a volt párodhoz hasonlítod őket.
2019. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Először nagyon rossz.Sokan azt mondják,hogy ilyenkor legjobb egy új kapcsolatba menekülni,de ez nekem nem vált be,mert mindenkit bhozzá hasonlitottam Nekem csak az idő segitett.
2019. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem működik, akkor nem működik. Van ilyen.
2019. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kezdj el foglalkozni magaddal, lényeg, hogy csinálj olyan dolgokat amik növelik az önbizalmad. Edzél, kezdj valami újba. Fontos, hogy ne miatta csináld, mert ‘bizonyítani akarsz’ hanem magadért. Lesznek nagyon mély pontok, akár több hétre rá is, de nem szabad feladni. Én két hónapja mentem szét a volt barátnőmmel, tudom mit érzel. 24/f
2019. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne ugorj bele uj kapcsolatba par honapig mert konnyen tarsfüggővé válsz ami kesobb majd (30*) egy rossz kapcsolatban benne fog tartani. Adj magadnak idot arra h megtanulj egyedul is letezni. Amikor mar szinglikentbis boldog vagy es nem folyton a parkapcsolatokon torod a fejed, akkor leszel kesz egy uj pasira
2019. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok időt tölts a barátaiddal, szeretteiddel, akikkel kitudod beszélni magadból ezeket, nekem legalábbis ez sokat segített :) (de kinek mi)

Illetve építsd magad, legfőképp magad miatt, hiszen ettől még több leszel (önismeret, sport, nyelvtanulás, tanfolyam stb, amibe örömödet leled), illetve amiatt is, hogy a gondolataid más irányba terelődjenek.

Amikor 2 éve én is túléltem első nagy szakításomat, és annyira magamba temetkeztem, azt hittem ezek a cikázó gondolatok kikészítenek, aztán szép lassan napról-napra minden jobb lett, sokáig fájt és sokáig tartott mire a seb begyógyult de hidd el az idő neked dolgozik :)

Az más jó, ha te is belátod, hogy nem működött ez kettőtöknek, hidd el, jobb lesz minden idővel :) Légy türelmes magadhoz, mindenkinek más és más ezt feldolgozni :)

2019. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!