Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után jó, ha beszélünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után jó, ha beszélünk meg szexelünk?

Figyelt kérdés
Pár hete szakítottam párommal, Ő a mai napig abban a hitben van, hogy nem lett vége. Ezt azért hiheti, mert tartjuk a kapcsolatot napi szinten és szexelünk is? Viszont a legjobb barátom is egyben, és nehéz egyik napról a másikra megszakítani a kapcsolatot. Megmondtam neki, hogy soha többé nem fogom Vele újrakezdeni, és ha úgy van, hogy talált egy normális lányt, akkor befejezem Vele. Az lenne a legjobb, ha minden kapcsolatot megszakítanék Vele? 6 évig voltunk együtt, én 22/L, Ő 27/F.
2019. okt. 27. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Mi az, hogy szakítasz, de beszélgettek és szexeltek? Ez nem szakítás.
2019. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gerinc megvan még ?
2019. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Párja a zokninak van, neked nincs.
2019. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy beszéltek az még ok.De szexelni?Hol itt a szakitás?
2019. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

"Az lenne a legjobb, ha minden kapcsolatot megszakítanék Vele?"


Kis "v" lesz az, jó? Egyébként meg a szokás nagy úr, ha majd valamelyikőtök talál valakit, akkor majd úgy is meglesz az igazi szakítás. Ha nem, akkor az probléma.

2019. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hogymi?


Hát, nagyon nem fogta fel akkor, hogy szakítottatok.

Valószínű azért, mert nem is változott az élete egy dekát sem.


Jobb lenne megszakítani a kapcsolatot.

A beszélgetés, kefélgetés nem mozdítja előre az elválást.

2019. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
El vagy tévedve angyalom.
2019. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden, de nem éppen szakítás. Na az már szakítás, ami velem és a már mostani exemmel történt meg épp ma. Kidobott, a szemembe nem merte megmondani, hanem csak messengeren, hogy már nem boldog velem és közölte hogy a személyes cuccaiért sem hajlandó már eljönni, így én fogtam azokat és elégettem (pizsamáját, törülközőjét)...
2019. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan belerúgtam érezze szarul magát de nekem igy kényelmes ha még forgatom benne a tőrt.
2019. okt. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezo egy eretlen tyukeszu fruska!
2019. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!