Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után múlt el a harag?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után múlt el a harag?

Figyelt kérdés
Egy csúnya szakítás után, ha szeretted még az exed, de rettentően haragudtál rá, mert nagyon elcsesztétek. Mennyi idő kellett, hogy ne haragudj se rá, se magadra?
2019. okt. 28. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Fél éve szakítottunk, kb 2 hónapja érzem azt, hogy már nem tudnám belefolytani egy kanál vízbe.
2019. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. fél év kellett, hogy közömbössé váljak, és ne legyenek se pozitív se negatív érzéseim irányában.
2019. okt. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy olyan férfi kellett aki mellett fantasztikusan éreztem magam, aki felemelt és megbecsült, akibe szerelmes lettem.

Előtte évekig szenvedtem egy olyan ember miatt aki egyetlen rosszérzést nem érdemelt volna meg.

2019. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok hónap után sem. Az a baj, mindig látom, kivel mit csinál. Bár legalább már szeretni képtelen vagyok.
2019. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár hónap. De ha a szemem elé kerülne, nem garantált, hogy nem húznám a szám.
2019. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit tett, amivel ennyire megbántott titeket?
2019. okt. 30. 22:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 2-szer lett szakítás. A másodiknál, ami 1 hete történt azonnali haragot váltott ki és az iránta érzett szerelmem teljesen kihűlt. Néha azon gondolkozom, hogy ez amiatt van, mert én nem szerettem eléggé? De utána rájövök, hogy ez nem így van, hiszen ő bántott meg nagyon csúnyán. Én még mindig haragszok rá, hogy nem "rendesen" szakított, hanem dobott egy üzenetet. Ezt lehet sosem fogom megbocsájtani és elfelejteni.
2019. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!