Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennek akkor vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek akkor vége?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, 30-hoz közel mindketten. Hatalmas szerelem volt tényleg, leírni sem tudnám. Ahogy teltek az évek sajnos megkopott a dolog, a párom szerintem megunt, meg folyton kifele jacsintgatott de mindig visszakönyörögte magát.. persze a bizalmam sosem tudta hosszútávra visszaszerezni, de annyira szerettem, hogy mindig visszafogadtam.

A sztori: beadta az áthelyezési kérelmét Budapestre, kapott egy ajánlatot. 250 kmre itthonról. Teljesen ki van virulva, hogy mehet, és tök boldog. Mondtq hogy alig várja, környezetváltozás, uj emberek, stb. Rég láttam így.. én nem tudok több okból sem menni vele. Mondtam neki anno, hogy sajnos a távkapcsolat nem menne köztünk, így valszeg ha elmegy, vége. Most hogy itt van a nyakunkon, kezdek ráeszmélni, hogy pár hónap és elmegy. Majdnem sírtam ahogy ezeket mondta hogy várja hogy mehessen. Van egy kisfiam, aki imádja őt, nagyon félek, hogy mi lesz a kis lelkével hogyha eltűnik az életünkből :(


2019. okt. 29. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen ennek sajnos vége de hidd el így lesz a legjobb ha örül,hogy elmehet akkor nem érdemel meg titeket.Kitartást kívánok főleg a kisfiad miatt.
2019. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Savlekotő ***** válasza:
68%
Ez a pasi max a fix p nát látta benned,te meg ebbe a gyereked is bevontad hát gratulálok.. Hézagtöltőért senki se sír. Legközelebb olyat keres aki nem csal meg folyton.. :(
2019. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lassan én is kezdem ezt hinni hogy csak egy lyuk voltam
2019. okt. 29. 19:15
 4/7 Savlekotő ***** válasza:
100%
Aki egyszer megcsal ,és visszafogadod szarrá fog csalni,mert tudja h megteheti. Ne légy többet senki lábtörlője engedd el,örülj h elmegy a gyereked se lásson rossz példát..
2019. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Es vajon letezik olyan aki annak ellenere hogy mar van gyerekem megbecsul , elfogad, es megelegszik CSAK velem ? :/
2019. okt. 29. 19:19
 6/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

"... folyton kifele kacsingatott de mindig visszakönyörögte magát..."

Te már itt hibáztál, hogy foggal-körömmel ragaszkodtál hozzá. Egyáltalán miért tetted? Semmibe néz a mai napig, de azóta is vele vagy. Gratulálok. De lefogadom, hogy a női bosszú olyan szerencsétlen srácon fog csattanni, aki semmiről sem tehet.

2019. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Savlekotő ***** válasza:
100%
Vén fejjel láttam mér sok mindent. Létezik,de ne légy társfüggő se mindent lenyelő,ne társkeresőn keress ott 90 % t-hó parasztokba fogsz botlani mint a mostani. És először is ezt gyászold meg,tedd magad rendbe,fel a fejjel,előre nézz,ne engedd h tapossanak rajtad,törődj a fiaddal,és majd jön a férfi is aki mindkettőtöket tisztel szeret,a boldogság olyan mint a pillangó ha kergeted tova száll de ha vársz leereszkedik rád,és fordítsd az arcod a nap felé h az árnyékaid mögéd kerüljenek. Kínai mondások igazság van bennük. Kitartás légy erős.
2019. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!