Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez ok a szakításra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ok a szakításra?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve vagyunk együtt a barátommal. Az első hónapokban rendben volt minden, sokat találkoztunk, láttam rajta, hogy tényleg érdeklem. Az utóbbi hónapokban ez megváltozott. Elkezdett egyre jobban megismerni, én egyre inkább feloldódtam a társaságában, és már meg sem próbáltam megjátszani magam. Ez rá is igaz. Bevallom, nem kevés zavaró tulajdonsága van, azonban én ezek ellenére is szerettem, és eltekintettem ezektől. Ő viszont egyre többször tett finom utalásokat arra, hogy nem egészen ilyennek képzelt. (Például: Amúgy most komolyan, te az vagy, akit megismertem...? *kínos nevetés*) Vannak rossz tulajdonságaim, ezt nem tagadom, de akárhányszor megkérdeztem, hogy zavarják-e, azt mondta, nem. Továbbá mindig mondogatta, hogy nagyon szeret, nálam tökéletesebb nincs a számára, és esküdözött, hogy soha nem fog elhagyni. Az utóbbi néhány hétben viszont egyre nehezebb találkozókat összehozni vele, mert valahogy sosincs rá ideje. Ha mégis sikerül, akkor is kedvetlen, egyre többször szól rám, hamar vége is szakad. Ja, és már azt sem mondja, hogy szeret, pedig régen mindig mondogatta. Ő ezt azzal indokolja, hogy nem romantikus alkat, de a két hónappal ezelőtti viselkedése erre egy elég erős ellenpélda. Egy hete végre meg tudtuk beszélni, hogy egy egész délutánt együtt töltünk a városban. Én naívan azt hittem, hogy így is lesz. Két óra után hirtelen egy röhejes indokkal felállt, hogy bocs, neki mennie kell, és ha nem gond, nem is kísérne el. Ahhoz elég jól ismerem, hogy tudjam, mikor nem mond igazat. Azzal búcsúzott, hogy lehetséges, hogy ezen a héten lesz egy nap, amikor tudnánk hosszabb időre is találkozni. Már kétszer írtam neki ezzel kapcsolatban, meg is kapta az üzeneteket, látta is, de nem válaszol már napok óta.

Nyilvánvaló, hogy valami nincs rendben, és én úgy gondolom, talán mindkettőnk érdekében jobb lenne, ha pontot tennék a kapcsolat végére. De tudom, hogy ha ezt neki is megmondanám, akkor szabadkozni kezdene, hogy jaj, nagyon sajnálja, még nem tudta előre megtervezni a hetét vagy valami ehhez hasonló indok. Megbeszélni ezt az egészet vele teljesen lehetetlen.


2019. okt. 30. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, ennek így nincs semmi értelme.
2019. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Figyelj,ha látta az üzenetet,akkor kérd meg,hogy beszéljetek minnél előbb. Ott mond el neki ezeket,és helyezd kilátásba a szakítást.
2019. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez kuka. Párszor meghúzott gondolom- ezért is volt a beetetés az elején.

Én a helyedben már a saját önbecsülésem m8att is hagynám a francba,semmit nem kell már vele megbeszélni.

2019. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd meg,hogy ő mondja ki.Mond,hogy jó volt,szép volt, ennyi volt.Így nem fog sérülni a büszkeséged.Mert ahogy leirod,ennek ugyis az lesz a vége.
2019. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért (se) kéne a hülye sz-betűs szóval dobálózni, amíg azt sem tudod, ki a másik valójában...
2019. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon gyanús, hogy van valakije, te pedig csak a másodhegedűs vagy nála...
2019. okt. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek már vége valójában, csak még nem mondta ki. Szerintem előzd meg a bajt.
2019. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!