Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi a normális szaitás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a normális szaitás utáni időszak?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi kinek mennyi idő volt túl tenni magát az exén és hogyan sikerült

Kort is kérnék és hogy medig voltatok együtt



2019. okt. 30. 19:54
 1/3 Noren1989 ***** válasza:

4 hónapba tellt összeszedni magam.

30 vagyok, a kapcsolat pedig kicsivel több, mint 2,5 év volt, 2év együttéléssel.

2019. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B25 ***** válasza:

Két évig voltunk együtt, félév különlét után most kezdtünk el újra közeledni egymáshoz, úgyanis egyikünk se tudott továbblépni.

20/L

2019. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7 éves kapcsolatban, mire eljutottunk a szakításig, már rég csak időhúzás volt, a szakítás már inkább megkönnyebbülés volt. 3 hónappal később ismertem meg a férjem.
2019. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!