Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó döntés volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntés volt?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem az exem, nagyon sokat vitáztunk, mindketten ugyanannyira hibásak voltunk. Az elején eljátszottam a bizalmát, (nem csaltam meg!) amin ő nem tudta túltenni magát.

Sokszor próbált velem beszélni, de én sosem tudtam semmit mondani a dolgokra. Nem tudom miért.

Oda jutottunk, hogy 3szor öngyilkossággal fenyegetőzött, mert nem bírta a vitákat és azt mondta, én nem vagyok mellette. Egyszer kifeküdt az útra, hogy várja a kocsit, amelyik elüti.

Teljesen kikészültem ettől lelkileg, szakítottam vele.

Utána könyörgött, hogy oldjuk meg.

Szeretem, de nem tudok megbocsátani neki. Szóba jön és csak sírnék. Egy hónapja van vége.

Mit tehetnék?

25 és én vagyok a fiú


2019. okt. 30. 22:06
 1/7 A kérdező kommentje:
És én sem voltam szent, egyiknél annyira felhízott, hogy felpofoztam. Gyűlölöm magam ezért még a mai napig is.
2019. okt. 30. 22:06
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem kecskeméti és Rebeka a leányzó neve, ugye?


Nem engedsz a zsarolásnak, ennyi.

Masszív figyelemhiánya van ennek a típusnak,

de szerencsére teljesen mindegy, hogy végül kitől kapja meg.


Esetleg az ilyen öngyis alkalmakkor ráhívhatod a kényszerzubbonyos srácokat.

2019. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagyon jó döntés volt hogy szakítottál.

A párod valószínűleg mentális beteg.

Te is tönkre fogsz menni érzelmileg és idegileg mellette ha vele maradsz.

Olyan fiatal vagy még,keress egy egészséges lányt akivel egészséges kapcsolatot tudsz kialakítani.

2019. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, budapestiek vagyunk.
2019. okt. 30. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező tönkremenned neked is, csak mert neki az agyában nagyok a bajok. Jól tetted, nemsokára sokkal jobban leszel, fel fogsz lélegezni hosszú idő után először újra.
2019. okt. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez életed legjobb döntése volt. Hidd el az ilyen öngyilkossággal fenyegetőző, manipulatív borderline-os hülye libákért nem kár.
2019. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre még én is azt mondom, hogy felejtsd el! Pedig nem vagyok magam sem piskóta.. de ez sok. Jobb lesz neked nélküle.
2019. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!