Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, fél éve barátom van. Az a helyzet hogy a családommal az utóbbi pár hónapban elég rossz körülmények között élünk pár hónapja. Nincs víz, áram így hó végén általában. Ugye a barátom meg mindig itt alszik főleg most amikor szünet van de ő nem tud ezekről a nélkülözésekről és nem is szeretném ha tudna. Nagyon nahyon szégyellem magam előtte. Már több napja nem találkoztunk mivel nem tudom behivni a lakásba mert se áram se fűtés se semmi arról nem is beszélve hogy elmenjünk valahova.. Nem tudunk filmezni, netezni de ez a legkissebb gond...nem tudok neki ételt csinálni. Szerintetek szakítsak vele? Nem tudok kitalálni semmit amiért mondanám neki hogy ne jöjjön le, nagyon szégyellem magam előztte mert azért ők jobban élnek mint mi. Egyszerűen tanácstalan vagyok. Nem érdemli meg azt a kínt hogy ne találkozzunk x napig x hétig mert ő nagyon szeret és nem bírja ki de én nem tudom elmondani neki, mindig kitalálok vmit (pl beteg vagyok ilyenek)nem akarom belekavarni a helyzetunkbe. Szerintetek mondjak le róla? Nagyon szeretem de ő sokkal jobb embert érdemel és nem akarom hogy miattam pazaroljon időt mert az én életem nem egy happy life és ahogy látom nem is lesz az egy jó pár évig.

2019. okt. 31. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem szakítani kell, hanem őszintének lenni, akkor is, ha szégyelled.Hagyd meg neki a döntést, hogy mit kezd az igazsággal.A párkapcsolat egyik alapja az őszinteség és a bizalom, anélkül semmit sem ér.
2019. okt. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

milyen párkapcsolat, milyen szeretet az, amiben nincs ekkora bizalom?


Mondd el! mit veszíthetsz vele? "z igazság szabaddá tesz." (Jn 8,32)

2019. okt. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Őszinte, nyílt kommunikáció a megoldás, nem a szakítás ebben az esetben. Hacsak más probléma nincs a kapcsolattal, vagy esetleg nem szereted eléggé. Ha ennek hatására esetleg nem fogad el, vagy ellenérzései támadnak, akkor nem szeretett igazán.
2019. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem megérdemli hogy őszinte legyél vele.

Azt hiszem ez nem ok arra hogy szakítsatok.

2019. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Miért nem mész el dolgozni?
2019. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Egy fél éves kapcsolat után már igazán belekeverheted. Sőt, szerintem ő el is várná, hogy az igazat mondd neki, hidd el, előbbre lennétek.
2019. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Én is csak azt tudom mondani: őszinteség. Mondjuk a barátod is megér egy misét... Nem értem, ő miért nem hív el soha magához, meg miért nem hív meg téged, ha jobban állnak anyagilag. Mert nyilván látja, hogy ti nem álltok fényesen. Csak gondolom neki tök kényelmes, meg természetes, hogy kiszolgáljátok mindennel ingyen.
2019. okt. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el,mert ugyis kiderül.Aztán majd meglátod hogy lesz.Szakitani azután is lehet.
2019. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem fogom neki elmondani mert buszke vagyok es ismerem magam hogy szégyellném a továbbiakban a dolgot. Meg ő nem vette észre mert a házunk nem néz ki úgy eddig jól éltünk aránylag csak elváltak most a szüleim....Amugy ki mondta hogy nem dolgozok? 19 éves vagyok, iskolába járok 4ig és még utána megyek dolgozni.
2019. okt. 31. 13:20
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs víz,áram, és nem veszi észre?

Net sincs, de a gyönyörű és megható kérdést valamiről azért csak ki tudtad írni?

Kamu sztori ez is.

2019. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!