Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak, akiket a barátnőik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiket a barátnőik dobtak! Milyen okkal szakítottak veletek?

Figyelt kérdés
Fáj még a szakítás, illetve hiányzik az exetek? Volt olyan akinek egyből másik pasija volt?
2019. nov. 1. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
5 hónap után közölte, hogy nem szerelmes már. Szerintem soha nem is volt az, 25 évesen túl volt egy házasságon meg egy váláson is (én voltam a hülye hogy egyáltalán összejöttem vele). Ugródeszkának tökéletes voltam, amíg meg nem találja azt, aki neki kell. Mivel ő budapesti volt én pedig vidéki, bőven volt miből merítenie és ki is fogott egy gazdag pesti csávót magának, engem pedig tiltott mindenhonnan. Ringyó.
2019. nov. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

7 év együttlét után, 32 évesen azt mondta, hogy ő még élni akar. 1 hét múlva már az új pasijával volt.

Már nem fáj, találtam nála jobbat.

2019. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az mindegy, még ha egész kapcsolatban is őszinte volt akkor is 80%-ban nem tudod meg a teljes igazságot.
2019. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szakítás oka teljesen mindegy. Összetettebb volt annál, mint amit összestandupolt nekem a végén. A teljes igazságot soha nem fogom és már nem is akarom megtudni. Nem érdekel már ez a dolog.

Nem fáj már és nem is hiányzik. Főleg azért, mert összevissza hazudgált, tiszteletlen volt nagyon és taktikázott a végén. Kihasználta azt, hogy összetört, én meg bele is mentem a játékba, így sikeresen megaláztam saját magam. És igen, egyből másik pasija lett (aki nyilván már képben volt a kapcsolatunk alatt is).

2019. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Tavaly október végén történt meg. 3 dolog volt amivel érvelt.

1. Eltérő szexuális igény, nekem magas, neki eléggé alacsony, pedig amikor megvolt, akkor... ☺️ (pajzsmirigy probléma nála, gyógyszert szedett rá). 2. Az én magas hőfokon égő rajongásommal nem tudta felvenni a versenyt. (Ezen nagyot néztem, mert engem nem zavart) 3. Rettentő spórolós (családja is ilyen) vs balanszos pénz management.


A szakítás is kedves volt, szépen megbeszéltük a dolgokat. Sok passzolás ellenére (lelki téren) sajnos a habitusunk is eléggé különböző volt. Ő egy nyugodtabb, zárkózott személyiséggel megáldott hölgy vs kifelé forduló turbulens nálam. 😅 (mbti: infj-a vs enfp-t)


Nem tudok rá cseppet sem neheztelni, már elengedtem a dolgot és drukkolok neki, hogy járjon sikerrel. 😊


És egy érdekes kis utótörténet. Kicsi a világ jeligére. :)


Lecseréltem az autómat egy fiatalabbra. (Szeptember 12) Amikor bújtam a hahu-n a hirdetéseket, nagyon szimpi lett egy kocsi, felhívtam a tulajt, korrektnek tűnt a leírás és a beszélgetés alapján is. Mondtam, hogy érdekelne a dolog, hol lehet megtekinteni a gépsárkanyt? Amikor kimondta a vidéki kisváros nevét már kezdtem mosolyogni plusz amikor elküldte a címet konkrétan felröhögtem. Mekkora az esélye annak, hogy az exeméktől lesz 80 méterre a következő autóm? (Nem volt beállítva a km a telefonom, amikor melóhelyen bújtam)

Eladóval beszélgettünk elég sokat és szóba kerültek mindenféle dolgok. Mondta is, hogy persze ismeri a családot, ámbátor nem kérdeztem rá, de mondta, hogy még egyedül van az exem. Sajnálom, mert egy nagyon jó ember. :(


Bocs a wall of textért. :)

2019. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
6 hónap után kijelentette hogy nem szeret, es hogy közelebbi párkapcsolatot akar (amikor en 3 orat utaztam o fél órát setalt) utana visszakonyorogte magát nehezen, ujrakezdtuk, majd egy het utan megint szakított. Leírhatatlan fájdalom ami bennem van mert jatszott velem, es nagy stressznek tett ki ez hogy visszafogadtam, es hogy utana ujra kidobott. Felfoghatatlan számomra ez az indok, en mindent megtettem erte, mindig ereztettem vele hogy szeretem, es huseges is voltam hozza a végsőkig.
2019. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!