Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan mondjam meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg hogy szakítani akarok?

Figyelt kérdés
5 éves kapcsolatnak szeretnék véget vetni, de nem tudom hogy mondjam meg neki. Nem tudja és nem is sejti h szeretnék elkoltozni. Annyira nem jönnek a számra a szavak már teljesen gyomor gorcsom van az egésztől. Egyszerűen mondjam meg mikor kvzunk h én most elkoltozom vagy hogy lehet ezt egyáltalán talalni?

2019. nov. 2. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kavezas kozben, mondd azt egyszeruen, hogy "Dragam, lefott a kave"
2019. nov. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem könnyű...Voltam egyszer ilyen helyzetben...Csak szerencsétlenségemre nem értett a szóból.Már a repjegyet is megvettem és még akkor sem fogta fel,hogy vége.Szenvedtem is miatta,mái napig sajnálom,hogy úgy alakult. Bocs.A kérdésedre válaszolva: először próbáld meg úgy,hogy egyedül szeretnél lenni. Ha nem ért a szóból,akkor mondd meg,hogy te ennek a kapcsolatnak véget szeretnél vetni. Én így próbáltam.Nem lehet fájadalommentesen megúszni.
2019. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak szólj neki. Mond el az indokokat,és ne titkolózz! Legjobb mindíg az őszinte szó. Bármilyen ember is,ennyit talán megérdemel.
2019. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele túlságosan a részletekbe, mert magyarázkodásnak érzi majd, és belemagyarázza magának, hogy igazából még van esélye, megpróbál győzködni, hogy de mégis, adj még egy esélyt, stb... A legjobb higgadtan, pár mondatban összefoglalni, hogy "Figyelj, ez és VOLT a probléma a kapcsolatunkban, érzelmileg már nem kötődöm hozzád, a legjobb, ha elválnak az útjaink." Ha pedig már megvolt a szakítás, minimálisra kell csökkenteni a kontaktust, ne messengerezzetek, ne hívogassátok egymást.
2019. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne messengeren vagy ilyesmin, velem így szakítottak. Azt írta a cuccaiért sem jön már el. Nagyon rosszul esett, pedig egy érett, felnőtt nő vagyok. A szemembe is megmondhatta volna, nem lett volna ezen mit szégyellni, ha ő úgy érezte nem működik már. Mondd el neki személyesen hogy vége, de ne legyél megbántó!
2019. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
92%
Furcsa ez az egész. A szakítás előtt gondolom történt egy hosszabb folyamat, ami a szakítás gondolatához vezetett, s részedről ezek szerint ez idő alatt nem is dolgoztál azon, hogy a probléma megoldódjon, hanem mindent szőnyeg alá söpörtél, mert majd úgyis gyűlnek a problémák és a végén bedobod a törölközőt. Szóval derült égből villámcsapásszerűen akarod közölni a másikkal, hogy vége, miközben a másik talán teljesen mást gondol? Nagyszerű taktika minden szempontból. Neked se kéne párkapcsolat.
2019. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Többször meg volt beszélve a probléma de nem változott semmi.. Ebből az egyik olyan dolog amin nem is lehet változtatni csak móddal ha érdekel leírom privátban.. A lényeg h nem szeretném már tovább húzni egymás idejét de ettől függetlenül nagyon nehéz ez az egész
2019. nov. 2. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!