Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon rosszul vagyok mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul vagyok mióta szakítottam a barátommal mit csináljak hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés

Én nagyon szerettem tényleg egész nap rajta járt az eszem annyira vártam hogy haza érjen munkából.. Kiderült hogy más nővel találkozhat. Én nem értem miért kellett neki ezt csinálnia azt mondta szeret engem velem akar maradni. Olyan boldog voltam vele 😭

Iszok mindennap nem bírom ki hogy ne igyak,1 hete szakítottunk azóta mindennap. Mikor este már egyedül vagyok muszaj nem bírom ki hogy ne igyak és nagyon sokat cigizek, eddig 1-2 szál volt 1 nap. Most hétfőtől muszáj majd mennem dolgozni de én így nem tudom hogy fogok menni


2019. nov. 2. 21:53
 1/7 anonim válasza:
83%

szia, szexelünk?

Ezzel vissza tudnál neki vágni :)

2019. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
újíts be te is egy kannal
2019. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezet foghatunk, csak nekem 24 órája történt.

Túl kell élni. Nincs más. Én beszélek másokkal, ha jól esik, és bezarkozom, ha épp az esik jól. Még fel sem fogom, csak az iszonyú fájdalmat érzem. És fogalmam sincs, hogyan tovább.

Esetleg olvass itt rosszabb történeteket, mindig van a mi helyzetunknel rosszabb.

Kitartást!

2019. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer engem is biztos ott fog hagyni, csak még nem ismerem az illetőt.
2019. nov. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ivás nagyon nem jó és a cigi sem: mindkettővel magadat rombolod, valaki más rosszasága miatt.


Kellene valami, ami kimozdít és hogy ne legyél egyedül. Járj minél többet társaságba, barátnőkel, ismerősökkel ide-oda.


A legjobb talán a sport lenne: sok fájdalmat ki lehet adni egy kemény edzéssel. Próbálj meg csoportos órára, kardió vagy hasonló edzésre eljárni, de ha nincs más, öltözz be, vegyél fel futócipót és állj neki kocogni a lakásod környékén.

2019. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is szakítottunk kétszer is, most már végleg. Elsőnél társkeresőztem és ismerkedtem, hogy felejtsek. Erre szerintem féltékeny lett és visszakönyörögte magát. Kár volt.. Nem működött továbbra sem a kapcsolat és nagyon csúnyán is ért véget. Csak úgy kidobott messengeren, mondta, hogy a dobáljam ki az itt maradt holmijait. De Én erre fogtam és elégettem a pizsamáját és a törülközőjét. :D Jól esett. Dobáld ki te is vagy égesd el a közös emlékeket, tiltsd mindenhonnan, foglalkozz a hobbijaiddal, barátaiddal, családoddal! :)
2019. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sportolj szexelj élvezd az életet
2019. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!