Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felkeressem az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeressem az exem?

Figyelt kérdés

Szerelmesek voltunk, mikor szakítottunk, de tönkretettük kb egymást lelkileg.

Nem összejönni akarok vele, csak bocsánatot kérni a viselkedésemért és tudni, jól van-e.

Két hónap telt el, magára és rám is nagyon haragudott. Mindenhonnan letiltott engem és az összes embert, akit miattam ismert...


Vajon két hónap alatt megnyugodhatott?


2019. nov. 3. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne keresd, lehet csak felzaklatnád és még rosszabb lenne a szitu.
2019. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

aha persze.


Ő talán megnyugodott, de te nem.

2019. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
#1esnél a pont, béke poraitokra.
2019. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme! Lehet neki van már más!
2019. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
NE keresd, nem véletlen tiltott. Ha megis nyugodott minek zaklatnád fel megint?
2019. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Végülis... bocsánatkérés lehet nem árt. Talán segíthet is tovább lépni mindkettőtöknek. Kitudja. Talán egy próbát megér.
2019. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szerelmesek voltunk, mikor szakítottunk, de tönkretettük kb egymást lelkileg.


Nem összejönni akarok vele, csak bocsánatot kérni a viselkedésemért és tudni, jól van-e."


Hmm.... Szintén kb 2 hónapja lehettünk külön az exemmel, mikor a drága felhívott, találkoztunk, felmentem hozzá... Berakta azt a számot, amit akkor hallgattunk, mikor anno összejöttünk, majd elkezdtek kavarogni az érzéseim. Előbb kínos volt, semleges, őt meg sajnáltam... Aztán kitört belőlem valami, amit elnyomtam, és ez még bedob egy ilyet, hogy "Azt hittem, elég erős vagyok ehhez, hát nem voltam, bocsi..." Tudtam, hogy nincs jövőnk, de akkor ott kezelje már helyén az ember a dolgokat, azt hittem, belehalok, majd jött az idegösszeroppanás, a fizikai, szellemi, lelki leépülés...



Mert Ő kb tudni akarta, jól vagyok-e.... Ha addig jól voltam, hát utána tett róla, köszönöm neki utólag, így közel 5 év elteltével is széthullok apró darabokra, mikor arra a napra gondolok...

2019. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, ami egyszer nem mukodott masodjara sem fog. Ujra elo fognak jonni a problemak. Tapasztalat. 🙂
2019. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén, nem kell erőltetni. Azért tiltott, mert hallani se akar rólad.
2019. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén inkább. Velem is két hónapja szakítottak kb. De én elhajtanám a faszba az exemet ha felkeresne.
2019. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!