Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szakításunk utáni egy évben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakításunk utáni egy évben már a második barátnője van. Akkor én mit jelentettem neki?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron szakítottam a barátommal, az okok most nem lényegesek. Ő ezután kb. szeptembertől decemberig együtt volt egy nála jóval idősebb, 2 gyerekes nővel, ő viszont messzire költözött, így januártól a fiú újra egyedül maradt. Aztán tavasz-nyár elején újra összejött egy idősebb nővel, akivel azóta is tart a dolog. Ebbe ha belegondolok, csak nekem fura egy kicsit, hogy ez idő alatt már a második kapcsolata van utánam? Engem ezek szerint nem is szeretett? Miért tudott rajtam ilyen gyorsan túllépni, mikor én még most is szenvedek miatta és irtózatosan hiányzik, annak ellenére, hogy én szakítottam vele? Vagy ezeknek a kapcsolatoknak nem a szerelem az alapja? A férfiak hogy vannak ezzel az elengedés, újrakezdés-dologgal?
2019. nov. 5. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem annyira nem jelentettél neki sokat... ment a következő után és kész. Te meg jószívű vagy és leragadtál nála sajnos.
2019. nov. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lépj már túl rajta, éli az életét. Te is próbáld meg a magadét élni, semmi közöd már az ő szerelmi ügyeihez.
2019. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Több, mint egy éve te szakitottal vele. Mégis mit vársz?
2019. nov. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem jelentettél neki, de ez már ennyi idő után lényegtelen. Legalább látod, hogy kitől szabadultál meg. Lépj tovább, az élet nélküle is megy tovább.
2019. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Női logika: picsog, sír, rí, nem eszik, ő szakít, hiányzik neki a tag, de NEM KERESNÉ FEL BÜSZKESÉGBŐL már csak azért sem. Miért epekedne utánad, ha te dobtad ki és az érzéseid ellenére ülsz karbatett kézzel?
2019. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Azért gondolom a kor is számít, azt kihagytad. Nem mindegy hogy 21 vagy 31 éves a férfi. Azt ugye nem írtad, hogy te miért szakítottak vele, szóval ott nem tudhatjuk mi volt a bibi. A következő barátnő elköltözött, nem tudták fenntartani a kapcsolatot kellőképpen, sokaknak ez ők a szakításra. Most, hogy megint van jelenthet több mindent. Túl lépett az előzőn, nem szeret egyedül lenni, éretlen, keresi az igazit, ezért folyton próbálkozik a kapcsolatokkal.


Személyiség függő. Én nem szeretnék egyik kapcsolatból a másikba ugrani. De valakinek ez nem gond. Te voltál vele, te tudhatod hogy érzelmileg mennyire ragaszkodó típus. Meg ugye az se mindegy, hogy miért hagytad el. Nem kell leírod, csak arra célzott, hogy nem mindegy, hogy ellaposodott és úgy döntöttél továbblépsz, vagy csinált valamit a férfi, vagy akadály volt köztetek a nagy szerelem ellenére. Azért szerintem nagyon nem mindegy, hogy mi volt a bibi. Lehet csak tovább akar lépni, de az is, hogy nincs mélyen a kapcsolatokban és számára egy új nő nem nem különleges, csak szükséges.

2019. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás után elég furcsa ezzel az elmélettel jönni, főleg úgy hogy te raktad ki a szűrét!!!!

Ami viszont érdekes, hogy kihangsúlyoztad, hogy Nálad idősebb nőkkel jött össze és őket sem hagyta el. Az idősebb nők sajátossága, hogy jobban tisztában vannak az értékeikkel és kiegyensúlyozottabbak, könnyebben lehet velük együtt élni és többnyire gondoskodóbbak is.

Szerintem ne a múlton merengj, mert abból nincs kiút, a jövőddel kéne foglalkoznod!!!

42F

2019. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne biztos, hogy nem jelentettél semmit? Mert miután te kidobtad éli az életét? Ha tudnánk miért szakítottál abból is lehet le lehetne szűrni, hogy jelentettél e valamit, ill. mit. De ebből nekem végképp nem biztos. Tudod sokan úgy tudnak legjobban felejteni, hogy gyorsan beleugranak egy új kapcsolatba ahol van szex, kommunikáció, törődés stb. és ezzel kompenzalnak. De mivel nem ő akarta a szakítást így nem biztos, hogy nem viselte meg.

Amit viszont nem értek, ha ennyire fájdalmas neked ez akkor minek szakítottál, mert én úgy veszem ki ebből, hogy a problémák ellenére is jobb volt vele mint nélküle ill. ha a történtek miatt nem kell neked akkor miért foglalkozol azzal, hogy ő boldog vagy boldogtalan.

2019. nov. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottál vele, túllépett rajtad vagy pótlékot keresett. Teljesen mindegy nem vagytok egy pár. Megértem hogy zavar, O hamarabb talált párt mint te, tegyél érte ha te is szeretnél...
2019. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor egy kis pontosításként: ő 32, én 27 éves vagyok. A szakításunk oka igazából az én hülyeségem volt, mert nekem ő volt az első barátom, és egyszerűen túlstresszeltem magam, nem tudtam ezt a helyzetet normálisan kezelni, teljesen magam alatt voltam, önértékelési zavarral, önbizalomhiánnyal, nem éreztem magam hozzá méltónak, holott szerettem. És végső elkeseredésemben inkább azt a megoldást választottam, hogy szakítok vele, mert azt gondoltam, ez lesz a legjobb mindkettőnknek, és így nem fogom elcseszni az életét. Aztán később fokozatosan persze rájöttem, mekkora baromságot tettem, főleg úgy, hogy kiderült, ezeket a bajaimat egy konkrét mentális betegség okozta, amire azóta gyógyszert szedek és jól együtt is tudok vele élni. Csak hát ezt a hibát már elkövettem, és nem tudom sehogy visszacsinálni a dolgokat. A mai napig siratom és vádolom magam, miközben azt látom, hogy ő meg éli világát, nem is akárhogy. :(
2019. nov. 5. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!