Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon visszajön-e hozzám az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon visszajön-e hozzám az exem?

Figyelt kérdés
2 hete szakítottunk, mert nem érzi úgy hogy eléggé szeret. Nem írkál ő sem én sem. A legjobb barátjától megkérdeztem hogy hogy van ő, túl van e rajtam, azt mondta, hogy nincs, hiányol, csak dolgozik meg kockul. Ő azt javasolta adjak neki időt. Fogok is, meg nem írok rá, ne tudja hogy hiányolom. De vajon visszajön-e hogy hiányzok neki? Adok időt, de mi van ha túl sokat adok? Arra gondoltam hogy várok, aztán ha nem jelentkezik, próbálom elfelejteni. De nehéz lesz
2019. nov. 9. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Idő és kitartásod illetve cselekedeit megmondják.
2019. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kifejtdnéd jobban? Mit csináljak? Azt olvastam hogy 3,4 hétig zéró kommunikáció legyen, hogy hiányozzak, de utána?
2019. nov. 9. 12:25
 3/9 A kérdező kommentje:
*e
2019. nov. 9. 12:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszajön, de te akkorra már rég túl leszel rajta és boldog leszel egy olyannal, aki "úgy érzi eléggé szeret". Ő pedig főni fog a saját levében, amiért eldobott magától egy ilyen főnyereményt.
2019. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kizárva, hogy ettől még a maga módján szeret téged, vagy hogy hiányzol neki. Azt nem lehet tudni, visszajön-e valaha. Te viszont próbáld meg tovább élni az életed! Nem várhatsz rá örökké, csak tönkremész.
2019. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kifejtem: több eshetőség van: 1) vagy hanyagolod és pont ezzel csábítod vissza. 2) hanyagolod, és pont ezzel cseszed el. 3) nem hanyagolod, egy idő után keresed, és visszajön. 4) nem hanyagolod és ezzel hajtod el, mert túlságosan keresed.


Nem ismerem az illetőt, ezért nem is mondom melyiket kell csinálnod. Nincs fomula, hogy ezt teszed, és akkor garantáltan vissza jön. Más személyiségekre más megoldást kell találni.


Én a totális hanyagolást javasolnám. Nem szeret eléggé, ha érdemes lene várni rá, nem mondta volna ezt. Ő szakított, ezért az ő dolga jelezni, ha akar valamit.

2019. nov. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. nov. 9. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Van azóta valami fejlemény? Hasonló helyzetben vagyok, kíváncsi lennék. :) Szerintem van rá esély, hogy visszamenjen hozzád.
2019. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia, nem, rákérdeztem, hogy boldogabb e nélkülem, azt mondta nem, de kiszeretet belem, és csak kihasználna ha újra összejönnénk. Fáj, de igaza van, legalább őszinte, ha nem szeret, én hiába szeretem, na meg utálom, mert nem szeret. Azt hittem 3 hét különlét a hiányom felnyissa a szemét, de nem. Jobb ez így, mintha szerelem nélkül velem lenne. Mert még mindig hiszem hogy ő egy jó ember,de én szeretve akarok lenni, hogy hiányozzak őrülten valakinek. Nem tudom találok e valakit akivel ennyire kijövök, meg negatív dolgokba is elmondja full hogy mi van. Mondta hogy maradjunk barátok, de mivel szeretem, nem tudok csak barátként kezeli, fájna hogy én szeretem ő meg nem, így úgy döntöttem, hogy nem igazán tartom vele a kapcsolatot. Figyelem elterelésnek elkeztem tinderezni meg badoozi, nem kéne senki, csak hogy ne gondoljak rá, segített, de istenem, hogy vagy 10,15 en egyből meztelen fotót kért volna, az egyikkel chateltem, kerek perec megmondta hogy csak sex kell neki, megkérdeztem, hogy már senki (férfi) nem akar szerelembe esni, ismerkedni és csak utána szexelni? Erre megírta hogy manapság már a szex előbb. És vagy 15 full szexmániásba futottam bele. Elegem van exemet is tinderen ismertem meg, de ő olyan kis normális volt. Jaj, bárcsak szeretne. Mind1, nem kellek neki, és ez van. Tinder marad továbbra is, unaloműzésnek, figyelemelterelésnek az extől, arra jó másra nem. Hátha van még valaki a közelembe aki szerelmes is akar lenni nem csak dugni. Reménykedek, aztán ha 30 éves koromig nem sikerül annyi, nem tudom akkor ez van. 26L
2019. nov. 19. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!