Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta, ha én szakítottam vele?

Figyelt kérdés

Már 3 hete szakítottam a barátommal. Úgy éreztem, ha tovább folytatom azzal csak hülyíteném, mert nem éreztem a szerelmet iránta. Nagyon sokat sírtam, de kimondtam, hogy nem bírom így tovább. A szakításhoz hozzájárult az anyukája is, mindenbe beleszólt, nem azt éreztem, hogy szeret, de párom elmondása szerint szerettek.

Próbálom tultenni magam rajta, de sokszor elpityeredek, mit kellene tegyek mostmár? Mennyi idő után lesz jobb? Néha írunk üzenetet egymásnak. Neki is nehéz, de nekem is. Ugy érzem csak szenvedek/dünk.

2 évet voltunk együtt, 22-23évesek vagyunk.


2019. nov. 9. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj programokat, sűrű napjaid legyenek, ismerkedj, ne legyen időd aggódni ezen, S egy idő után észreveszed majd, hogy semlegesen fogsz állni az exedhez.
2019. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Vegyel egy jo nagy gyertyat, egy fuzetet es egy iroszert. Gyujtsd meg a gyertyat es addig irj a fuzetbe amig el nem fogy a gyertya. Hogy mit? Jelent multat jovot, mindent ami jon. Par ilyen es helyrezokkensz meglatod :)
2019. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szervezz programokat. Ne hagyd a gondolataidat nyugodni, ne legyél üresjáratban, mert akkor erre fogsz gondolni folyamatosan.
2019. nov. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

28/L vagyok. Én is kb. hasonló helyzetbe vagyok. Szenvedek, mióta 2 hete szakítottunk... Mi 19 hónapot voltunk együtt és ő mondta ki a nemet. Sajnos elég csúnyán ért nálunk véget ez az egész. Én is azt éreztem, hogy a családja nem igazán szeret vagy nem tudtam beilleszkedni teljesen abba a körbe. Sokszor meg is jegyezte, hogy látja, hogy feszélyezve érzem magam náluk, stb. Most nagyon unatkozom, sírhatnékom van nekem is néha, de próbálok erős maradni és a jövőre koncentrálni. 1-2 hét múlva már szeretnék újra randizgatni, ismerkedni, bár félek az újabb csalódástól. Meg ha megint ugyanez eljátszódna idegileg tönkremennék. Nem is tudom, hogy egyáltalán erőltetnem kellene-e nekem a társkeresést, de a szüleim mindenképpen ragaszkodnak hozzá meg ahhoz, hogy legyen majd legalább egy gyerekem.

Szerintem élj a hobbijaidnak, beszélgess a barátokkal, családtagokkal, mozdulj ki otthonról. Nem tudhatod hol találsz rá majd az "igazira"...

2019. nov. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sehogy, adj időt magadnak.(én csak neten írogattam egy csajjal mégis 4 hét után is még mindig hiányzik de előbb utóbb el fog múlni) Szerintem jó ötlet lenne véglegese elbúcsúzni tőle, mert ez hogy még beszélgettek nekem inkább önkínzásnak hangzik, mintsem valami olyannak ami segítene továbblépni.

(A párod anyukája miért kéne szeressen? A párodon kell azt érezd, hogy melletted áll, mert vele készülsz közös életre nem az anyjával.)

2019. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!