Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Messengeren szakítani fer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Messengeren szakítani fer dolog szerintetek?

Figyelt kérdés
Velem ez történt és egyszerűen nem tudom megérteni, hogy ezt miért nem lehetett megmondani a szemembe? 28 éves felnőtt emberek vagyunk.

2019. nov. 10. 12:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Elég gerinctelen dolog.

Tinikoromban volt, hogy így szakítottam de szerintem felnőtt emberek között ez már nem elfogadható. Aki így szakít 28 éves létére azért nem kár, szerintem visszaírnék egy vihogó fejet aztán mehet Isten hírével.

2019. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 nadina1900 ***** válasza:
70%

Nem,iszonyatos nem. Sajnos tapasztaltam én is.

És hát én azóta is az vallom bármi van a szemébe fogom mondani az embernek.(Bár én előtte is így voltam ezzel) Azért is mert tudom,hogy milyen mikor megtettek veled egy ilyet.

2019. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Elég gyerekes. Megírod nekem priviben hogy mi volt a baj?
2019. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Én azt az elvet vallom, hogyha valakivel bajod van, akkor ne a háta mögött másnak, hanem személyesen beszéld meg vele vagy mond el neki. A te esetedben is az lett volna a normális, ha személyesen szakít veled. Tiszteletlenség az ilyesmi főleg egy olyan személlyel szemben aki előtte a párunk volt.


Bár egy szakítás szerintem egyformán rossz, ha személyes, ha interneten keresztül teszik meg veled.

2019. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem fer, gyerekes és gyáva cselekedett.
2019. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Engem skype-on dobtak 3 éve. Annyira ledöbbentem, hogy egy felnőtt, 31 éves férfi ilyen szánalmas, hogy nem bánkódtam sokáig.


Miért így? Kerüli a konfliktust, nincs benne annyi gerinc, hogy a szemedbe mondja, nem kellesz.

2019. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Velem 1 éve csinálta ezt egy lány, de távkapcsolatban voltunk. Úgy talán elfogadható.
2019. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Inkább csak könnyebb, de fernek nem fer.
2019. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez sok mindenen múlik, pl. egy távkapcsolat esetében, ha nincs lehetőség személyesen találkozni, akkor nekem beleférne. Vagy nem túl régi, nem túl mély kapcsolat esetében is.

Nekem személy szerint azért nem lenne vele bajom, mert én jobban ki tudom fejezni magam írásban, mint szóban: összeszedettebben fogalmazom meg a gondolataimat, ami egy szakításnál (szerintem) igenis fontos lehet. Utána még szóban is le lehet zárni, de ha írásban küldhetem el a gondolataimat, az nekem egy jó alap a további beszélgetéshez.

2019. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen. Szerintem is gyerekes és gyáva dolog volt Tőle, de tulajdonképpen örülök is, hogy megszabadulhattam egy ilyen utolsó embertől. Csak tönkretett volna lelkileg még jobban. Nem voltunk távkspcsolatban, fél órányira lakik tőlem kocsival. Ennek ellenére hetente csak 3 alkalommal jött el estére. Szerintem nem gondolta komolyan ezt az egész kapcsolat dolgot...
2019. nov. 10. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!