Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bennetek milyen érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek milyen érzések merülnek fel amikor rátévedtek az exetek Facebook vagy Instagram profiljára és látjátok hogy teljes mértékben elégedett az aktuális párja mellett és boldog?

Figyelt kérdés
Nem szomorodtok el egy kicsit? Hogy mellettetek ez nem volt így és most mással teljes harmonikusan elvan?
2019. nov. 11. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom mikor értik már meg a hozzád hasonlók, hogy attól, hogy kiraknak 30 "jajj de szeretlek életem egyetlen szerelme puszi puszi" képet még közel sem biztos, hogy boldogok, sőt. Aki egy Instán látott képre alapozza, hogy az exének milyen a kapcsolata az egyszerűen csak hülye mert ez kicsit sem fedi a valóságot.
2019. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

"Haha, adok nekik két hónapot"


Utoljára mikor eljegyzéses képet tett ki, ezt mondtam és be is jött.

2019. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Kb ennyi


[link]


És semmi több.

2019. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok szomorú ha látom a volt barátnőm mennyire boldog mással, sőt örülök hogy minden jól megy nála. Ha velem nem tudott boldog lenni akkor legyen áldott az új párjával. 30/f
2019. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%

Én jól megnéztem a leányzót,összehasonlítottam magamnal és rájöttem,hogy én jobban nézek ki. :)

Tudom,hogy nem a külső számít,de nálam az exem rohadtul arra ment. Gondolom csak ez a csaj jött neki össze. Örülnek,hogy van ki elviselje a másikukat.:D

Hidd el,egyszer te is újra boldog leszel!

2019. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Örülök neki.

Nem, nem szomorodok el. Egyrészt mert sokáig boldogok voltunk, aztán meg nyilván szétcsúszott, mert nem egy irányba tartottunk. Közvetlen a szakítás után azért jó ideig nem örömet éreztem, főleg hogy a barátnőm volt az utódom (én hagytam el őt), de ez aztán megváltozott. Ma már örülök, hogy végre talán boldog ő is, hisz a 3. hosszú kapcsolatában van azóta. Én ő utána férjhez mentem és 2 gyermekünk is lett. Mára örülünk ha fényévente 1x emailben vagy vhogy hallunk egymásról. Csak első szerelem volt és nagy szerelem volt!:-) majdnem 7 évig tartott és tényleg imádtuk egymást.

Ma már semmit nem látok ebből, ha ránézek.. de szeretem mint embert és örülök, ha az ő élete is boldog.

2019. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Ott mindig mindenki "teljes mértékben elégedett" és "boldog".
2019. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 nadina1900 ***** válasza:
50%

Valószínű,hogy te még nem engetted el őt,ezért rossz érzés.

Én mikor először megláttam,hát nem igazán örültem, de igazából most már jót kívánok neki. Nem mondom,hogy teljesen semleges még,de szeretném,ha boldog lenne.

Aztán majd nekem is eljön az a személyaki mellett teljes lehetek :)

2019. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"amikor rátévedtek"


Ilyen nincs. Akarattal bambulod.

Érdekes én soha nem tévedek rá.

2019. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem tevedek ra, de orulok hogy boldog. Sajnalom hogy egyutt nem lehettunk azok de nem egymasnak teremtettunk. En se az o ertekrendszere szerint elek es o se az enyem szerint, es epp ezert jo ha kulon utakat jarunk
2019. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!