Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gáz, hogy letiltottam az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy letiltottam az exem facebookon?

Figyelt kérdés
Szakítottunk mert egy másik lányba lett szerelmes. Nem váltunk el haraggal de nekem fájt látni a másik lánnyal felrakott képeket, ezért tiltottam, hogy könnyebben elfelejtsem. Barátnőm szerint ez gyerekes.
2019. nov. 13. 08:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szemszög kérdése lehet, mi is tiltottuk egymast, mind a ketten. Igy a legegyszerübb hogy felejtsen az ember, ne nézegesse akarva, akaratlanul. Nem volt gyerekes tőled ne aggódj, neked igy könnyebb a felejtés akkor igy az. Más is megteszi, dacból, az elöbb gyerekes mint amiért te tetted.
2019. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha letiltottad ne is beszélj ne is keresd őt. Mert ha igy keresed akkor gáz. Így igazán hatékony és hasznos.

attól még ha majd keresni akar kereshet, hisz tudja hogy azért tetted amiért azt tette veled amit.

2019. nov. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze nem fogom keresni.
2019. nov. 13. 08:47
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerekes, sokkal könnyebb túl lenni rajta, ha nem azon kattogsz állandóan. Teljesen normális, amit csináltál, pont erre való ez a funkció.
2019. nov. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerekes, az lenne gyerekes, ha el kéne viseld azt, hogy nézegesd a közös képeiket.
2019. nov. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha letiltod! Én is megtettem, mert utána zaklatott, sőt még az új páromnak is irogatott egyszer és áztatott, pedig abban a kapcsolatban ő volt a sáros!
2019. nov. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted, nem gyerekes, sőt egy okos döntés amivel megkönnyíted a mindennapjaid.
2019. nov. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Rajtad és a régi pasidon kívül senkit sem fog izgatni igazán, hogy le tiltottad e vagy nem... Szóval nem kell ezen agyalnod, senkit mást nem érdekel...
2019. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lejjebb tilt
2019. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én barátnőddel értek egyetek, szerintem is gyerekes.
2019. nov. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!