Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyedülàlloként, minimàlis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülàlloként, minimàlis juttatàsok elött àllok majd a babàval. Szeretnék gyerektartàst inditani. - az volna a kérdêsem, hogy ilyen esetben mire szàmithatok?

Figyelt kérdés
Az én történetem röviden..: közel 7 êvet dolgoztam egy olasz étteremben,hol bejelentve,hol abszolult nem..a főnökömmel szintén 6-7 éves viszonyban voltam..most januàrra babàt vàrok tőle..amikor közöltem vele a hirt,egyszerüen szo nélkül eltünt,azota nem reagàl semmire..pedig kértem,hogy segitsen,tàmogasson bennünket,amit nem akar..egyedülàlloként,minimàlis juttatàsok elött àllok majd a babàval..szeretnék gyerektartàst inditani..- az volna a kérdêsem,hogy ilyen esetben mire szàmithatok? :( Köszi a tanàcsokat ..
2019. nov. 13. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Megkerdezted ot is, hogy o szeretne-e gyereket vagy egy csak a sajat dontesed volt es bele akarod ot kenyszeriteni ebbe???

Komolyan nem ertem az ilyen noket, hoztal egy dontest, felelotlenul, viseld a kovetkezmenyeket, te akarsz gyereket, akkor fizess te,

Vagy vetesd el!

42N

2019. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Keress egy ügyvédet! Mielőtt te ütöd meg a bokád, hogy feketén dolgoztál. A gyerektartás kötelező, de nem mindegy, hogy 20 ezer vagy 50.

Sok jóra ne számíts. Ezért nem dolgozunk bejelentés nélkül, és ezért nem esünk teherbe mindenféle viszonyból, pláne a főnöktől. Most se gyed, se gyerektartas, csak pereskedhetsz.

2019. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

"vagy egy csak a sajat dontesed volt "



Biztos sajat magával szexelt védekezés nélkül. Esetleg megerőszakolta a főnökét éveken keresztül.


Amúgy hogy tud egy étterembol a főnök felszivodni?

2019. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
#3 szerinted egy ferfinak van beleszolasa abba, ha a no gyereket akar? Vagy abba, ha nem akar?
2019. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus... azert 4-es, nokent ilyet irni... van beleszolasa, peldaul huzza fel a kicsszett gumit nemde? Ha meg annyira beijed egy ilyen hirtol, akkor ha a masik allitasa szerint gyogyszert is szed, akkor is huzza fel es nem kell talan elfutni mert egy gyava fereg valojaban, magyarul esz nelkul bszik de a kovetkezmeny mar nem tetszik neki. Nem mondom hogy a kerdezo jol csinalta a dolgait de a pasi is hibazott. Kerdezo, ugyved kellene hogy okosan megoldja a dolgot. Gondolom ha elo is kerul, ugyveddel fog menni es jobban jarsz ha te is keszulsz.
2019. nov. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem kellene felelőtlenül szexelni,vagy szedni kellett volna a tablettát vagy felhúzni a gumit vagy nem dugni.

Érdekes mièrt nem olvasok sikeres diplomás embereket rinyálni jaj gyerek lesz mit csináljak.

Ezt észreveszitek kik rinyálnak állandóan?

2019. nov. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Maradjunk a témánál: kérdező, mennyi bejelentett munkaviszonyod volt terhesség előtt? Ezt tudni kéne. Írd le légyszi.


Másik: természetesen indíthatsz születés után pert, sőt kell is. A gyerektartás összege sok mindentől függ, ezt majd elmondja a bíróság.


Gratulálok a kicsihez és kitartást kívánok.

2019. nov. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát itt sok a gond. Pl hogy nem nagyon voltál fehéren. Ez konkrétan téges is büntethetővé tesz, nem csak a főnököd.

GyT-hez egy apaságit kell kikényszeríteni, mert elismerni gyanítom önmagától nem fogja.

Kell egy ügyvéd ide mindenképp, de szerintem sok jóra ne számíts, max a GyT-t kiharcolja neked.. De a NAV szeme elé ne kerüljetek...

2019. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, bárhogy is történt, ez nagyon nehéz szituáció.

Számíthatsz a családodra? Tudnak segíteni?

2019. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!