Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Leírom a szerelmi bánatomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírom a szerelmi bánatomat, adtok tanácsot?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy gyönyörű lányba, aki elvarázsolt, és akiről úgy éreztem, életem szerelme. Elhívtam randizni, rengeteg chateltünk. Első randin egyszercsak kibökte, bír engem, de 1 évre külföldre megy, úgyhogy most aligha lehet köztünk bármi is, mert nem hiszi, hogy távkapcsolat működne úgy, hogy rögtön azzal indul a kapcsolat. És ezzel nem tudtam vitatkozni. Hiszen ha összejönnénk, együtt se lennénk és már távkapcsolattá is válna. Végül annyit vetettem fel, hogy egy év nem a világ, úgyhogy mindenképpen írjon rám, ha hazatér. Addigra persze sok víz lefolyik a Dunán, de ha esetleg mindketten szinglik leszünk, és mindketten akarjuk... Belement.

Aztán el is utazott 2 héttel később, de előttr megejtettünk egy második randit. Amikor nem volt itt, minden héten chateltünk. Egész évben.

Aztán összejött valakivel. Nyomon követtem chaten az egészet. Hogy a munkahelyén bemutatták valakinek, akivel chatelnek, és azóta minden nap felkeresi őt a munkahelyükön. Meg hogy csak miatta túlórázik, aztan eljött az első randijuk, ami 11 órás volt, aztán a 2, 3., randi, végül át is költözött hozzá, és az év utolsó 2 hónapját már annal a srácnal lakva töltötte. Aztán hazajött a lány, és bumm, távkapcsolatban vannak már 3 hónapja.

Úgy érzem, ő életem szerelme. Elvileg 2 év múlva kiköltözik a sráchoz végleg. Sőt, aszongya simán alapítana vele családot is, meg minden. Amúgy vicces, de a külföldi is magyar, csak gyerekkorában kivándoroltak. Vicces, hogy a magyar a magyarral jön össze még ott messze is.


2019. nov. 14. 18:12
 1/9 nadina1900 ***** válasza:

Szerintem rosszabb lesz neked,ha abba a 2 évbe majd mindig azt hallgatod tőle,ő ekkor meg akkor megy ki hozzá stb. És meséli,hogy mennyire szereti.

Nem rosszból,de szerintem így nem fogsz tudni rá barátként nézni.

Időt kell hagynod magadnak nélküle. És élned az életedet. Nehéz lesz, de nem hiszem,hogy tehetnél e ebbe a helyzetbe mást.

2019. nov. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vagy semmi, hogy képes voltál várni rá 1 évet! Szimpatikus srácnak tűnsz, éppen ezért őszinte leszek. Sajnos ez esélytelen. Persze várhatsz rá újabb éveket és nézheted, ahogy ő a másik gyerekkel boldog, de felesleges. Ez van sajnos, Góliát néha legyőzi Dávidot, de fel a fejjel. Ez a lány nem életed szerelme, mert nem téged szeret. Másik lányt kell keresned...
2019. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már alapból másként indultatok a kapcsolatnak. Te nagyon komolyan veted, Ő pedig inkább flörtnek, barátságnak.Nem is tudom miért ment bele a randiba ha tudta,hogy külföldre megy és nem akar itthon komoly kapcsolatot.

Én a helyedben már ott megszakítottam volna Vele a kapcsolatot amikor megismerkedett, és komolyra fordult a kapcsolata a másik sráccal.


Kicsit önsanyargatás ez a Részedről. Felejtsd el, és ehhez első lépés,hogy ne keresd, ne tartsd Vele a kapcsolatot. Próbálj kikapcsolódni, menj el a barátokkal valahová, kösd le magad, és ha nehezen megy is, felejtsd el, mert ennek sosem lesz folytatása.

2019. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem értem minek randizott veled a lány, ha tudta, h úgy is kiköltözik rövid időn belül...

Viszont te meg azonnal szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert ezzel az egész szituval csak magadnak ártasz. Már most is szar neked, h végignézed az ő kapcsolatukat, gondolj bele mi lesz itt később. Ne tedd ezt magaddal, butaság.

2019. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, el kell távolodnom tőle. Mi sosem lehetünk barátok. Vagy több, vagy semmi. Van ilyen.

Csak hát... Rohadt egy dolog tudatosan elszakítanom magam valakitől, akiért odáig vagyok.

2019. nov. 14. 20:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor teljesen normális, hogy úgy gondolod: nincs másik nő, aki a nyomába érhetne. Ha pedig lemondasz róla és idővel újra ismerkedni fogsz, akkor nagyon hamar rá jössz, hogy a nagy Ő nem is volt annyira nagy Ő. Mindig is szimpi marad neked ez tény, de nem fogod tökéletesnek látni egy ígéretesebb és újabb kapcsolat küszöbén.
2019. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, barátom, ezt megszívtad.


Megmondom mi zavar ebben az egészben a legjobban. Hallottam már a "hát, ha X idő múlva is mindketten szinglik leszünk" fasságot és az nem úgy fordul magyarról magyarra, hogy "én a hősszerelmes várok rád". Hanem úgy, hogy "magasról telibeszarom mit csinálsz, kivel jössz össze". Mit ne mondjak, nem romantikus.


Abban igaza van a csajszinak, hogy tisztázni kell, hogy egy évre lelécel külföldre. De ti gyakorlatilag kölcsönösen megbeszéltétek, hogy NEM.

Ráadásul - és javíts ki, ha tévedek - nekem a szövegből az derül ki, hogy a döntését tiszteletben tartva játszottad a jó barátot, semmi flört vagy móka vagy bármi. Ezek után barátságon kívül miért is várjon bármit tőled?


Ha nem tudod barátként kezelni és őszintén örülni, hogy boldog, akkor igazad van, szakítsd meg vele a kapcsolatot. Jobb, mintha tovább mérgezed magad ezzel a "barátsággal".

2019. nov. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Én lopakodnék mint egy puma. Szép lassan manipulálva szétugrasztani őket. Mivel bizalmi a viszonyotok, össze tudod hozni ha okosan csinálod, aztán mész a lepattanóra.
2019. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem bíztam volna meg benne ennyire a helyedben, főleg egy randi után... Ez részben a te hibád is.
2019. nov. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!