Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen ember az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete hogy szakítottam az exemmel, de megtudtam valamit ami felszakította a sebeket. Az egyik közös ismerősünk szerint az volt a cél hogy én szakítsak vele. Ő ezzel elvileg csak nem akart bántani. De ettől csak rámjött a sírás.

2019. nov. 14. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Idióta. Pasi.

alap taktika náluk, mert fostosak.

2019. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Koránt sem "ő ezzel elvileg csak nem akart bántani" a helyzet, hanem szimplán csak egy elég gyáva húzás tőle, ha tényleg így történt.
2019. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas egy pasi... Amikor zátonyra fut a kapcsolatotok, te vagy az, aki kilépsz, hogy ne vesztegess vel etöbb időt, aztán amikor rájön, hogy ez az ő egójának nem kedvez, fűnek-fának bemeséli, hogy még ő volt a rendes és jószándékú, mert nagyvonalúan engedett téged szakítani. Pedig csak nem elég férfi még ahhoz sem, hogy a véleményét elmondja valakinek, aztán vállalja a következményeket.
2019. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyáva, mint a nyúl, röhejes egy tag.
2019. nov. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nalam is azt akarta elerni, hogy en szakitsak miutan kisse megromlott a kapcsolatunk azzal, hogy sokszor provokalt es bunkon viselkedett velem. Aztan vegul csak o szakitott es azt is nagyon bunko modon tette. Nem is vartam mast tole mast.
2019. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!