Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Éreztetek már olyan dühöt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyan dühöt a volt párotok iránt, hogy akár tettlegességig is elmennétek, csak hogy megtanulja egy életre kivel szórakozzon?

Figyelt kérdés

Volt páromról kiderült, hogy egy notorikus hazudozó, amellett, hogy kevert szorongásos depressziója van.

A csaj másfél évig, amíg mellettem volt az exe után ácsingózótt, aki amúgy amikor együtt voltak elnyomta, csicskának nézte (tipikus paraszt: ha nem főzött a csaj vacsit neki, akkor ment a ordibálás...ilyen és ehhez hasonló dolgok...)

Mikor kiderültek a dolgok (megcsalt az exével nem egyszer), kapott tőlem egy pofont...még én kértem bocsánatot, kibékültünk, elvittem nyaralni, shopping, vacsi, mozi, meg minden ...aztán egyszer csak bemondta a frankót, hogy gyengének lát meg már nem szeret és nem is tudná viszonozni az érzéseimet stb...

Már teljesen világossá vált az egész a szakításunk után, hogy tudatosan készült erre.

Most ismét az exével van, nem telt bele sok idő. Kb egy hónapja szakítottunk, a pofon után is láttam, hogy vele beszélget. Kiderült az is, hogy mèg együtt voltunk néhány hónapig vállalt fel a külvilág felé, aztán az első vitánkat követően fűnek, fának azt mondta, hogy egyedül van...és ez így is maradt a kapcsolatunk végéig..

Ezek mind a messenger beszélgetéseiből derültek ki...mindössze egyszer került a kezembe a telefonja, az is elég volt ehhez!

Nem kellett nagyon nyomozni...

Most mérhetetlen dühöt érzek, tönkretett érzelmileg.

Átverve és lehúzva érzem magam. (Tartozik pénzzel is). Elküldtem melegebb éghajlatra erre fel fenyegetőzni kezdett, hogyha mégegyszer ócsárolni merem annak következményei lesznek...

Ha meglátnám nem biztos, hogy meg tudnám állni, hogy ne fajuljon tettlegességig a dolog.

Ti mit tennétek ilyen esetben?



2019. nov. 15. 02:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Ő fenyegetőzik?

Tettlegességet inkább hagyd, ha van bizonyítékod a tartozásról, akkor polgári perrel ki lehet szedni belőle+ügyvédi munkadíj+bíróság, stb.

Az valószínű nagyobb érvágás lenne neki bármilyen taslinál.

Ezt belengeted nála, valószínű amúgy is elkezd automatikusan fizetni.

2019. nov. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tettlegessegig sosem mennek el, mivel termeszetembol adodoan bekes vagyok, de ha nagyon felbosszantanak valamiert es jogosnak ereznem, akkor sem bantanek fizikailag senkit, inkabb mas modot keresnek arra, hogy kicsesszek valahogy Az illetovel.
2019. nov. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Egy megcsalás után leütöttem a delikvenst. Hülyének voltam nézve, amire alapból is ugrok.
2019. nov. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen az első barátom rongyosra vert részegen, mert a hülye haverjai felcukkoltk hogy minden nő ku.rva úgyis, én is az vagyok csak még nem kapott rakta. Átjött este 10kor és úgy megvert hogy utána kórházba kerültem. Na öt puszta kézzel ölném meg, ha tehetném.
2019. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Engem senki és semmi nem tud ennyire felhúzni, ahhoz túl nagy az önuralmam. Egyébként pedig nem igazán értem a kiakadásod, te mentél házhoz pofonért, te voltál az, aki annak ellenére is kibékültél vele, hogy megcsalt és átvert, mégis mi a szarra számítottál? Talán legközelebb több eszed lesz.
2019. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is átvertek és az én exem is egy hazug volt és lelkileg is sokszor megbántott. Ha kérdőre vontam bármi kapcsán, csak kitérő válaszokat kaptam. Ugyanilyen gyáván szakított velem, messengeren keresztül. Igazából először én is olyan dühöt éreztem magamban, hogy azon gondolkoztam hogyan álljak bosszút, de beláttam nincs értelme... Inkább tiltottam mindenhonnan és most fogom meglépni azt, hogy a közös emlékeket, pl. képeket stb. nagyrészt törölni fogom, max. 1-2 marad meg. Azt szeretném, hogy úgy legyen, mintha meg sem történt volna ez az egész dolog. Ő volt az első barátom, óriási csalódás. Nem tudom ezek után, hogy bízzak meg bárkiben is.
2019. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, tettlegességig semmiképp nem álltam volna bosszút, hanem csak ugyanúgy idegeileg kikészíteni, mint ahogy ő engem. Ne legyen már pár nyugodt éjszakája...
2019. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Tettlegessègben ne gondolkodj. Vègül is elèg nagy bünti neki az, hogy visszament az exèhez a bántalmazó kapcsolatba..

Valószínüleg vègig csak pótlèk voltál, de hát ez van, ez sajnos sokakkal megesik. Tovább kell lèpni ès kèsz.

2019. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hiàba zuditanàm rà minden dühömet akkor sem érezne semmit irantam. Ugy ertve ha igazam van sem erdekelné.

Nincs értelme semminek olyannal aki semmit nem érez mert lepereg rola minden

2019. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Normális nőket választottam és nem volt ilyen gondom. Igazából nem értem a szitut... Adtál neki pénzt, többször is megcsalt, de újra őt akartad... Magaddal szemben is érzel dühöt?
2019. dec. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!