Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 9év után, nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9év után, nem tudom mit tegyek. Úgy érzem megint elakar hagyni. Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

9éve van egy Párom, nem akarom magamat fényezni, de mindig mindent a világon megtettem érte, mindig Őt helyeztem az első helyre az életemben!

Mégsem vagyok jó és nem vagyok elég! A harmadik szakításunk van készülőben...és természetesen megint Ő az aki elakar hagyni.

Kétszer kibékültünk már....utoljára több mint egy éve elhagyott egy másik nőért...akivel fél évig volt együtt (abból 3 hetet éltek együtt). A sors fintora, hogy amikor újra meglátott engem, akkor egyből bevillant neki, hogy velem akar lenni és engem szeret, így szakított a lánnyal. Boldogok voltunk, de egy munkalehetőség miatt külföldre ment. Távkapcsolatban ment ez az egész tovább, terveztük, hogy utánamegyek...és fel is mondtam a munkámat és a lakásomat is. Itt állok a költözés előtt...ami nem is biztos, hogy lesz..mert az utóbbi hónapban nagyon sokat veszekedtünk...!Másfél hete nem akar beszélni, pár napja azt mondta, hogy hagyjak neki pár napot! Nem jelentkezik azóta sem....nem tudom mit csináljak és hogyan tovább, ha ennek itt vége lesz....



#szerelem kétségek szakítás elengedés
2019. nov. 16. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
te egy naiv,balek vagy hogy ilyennel vagy még.tényleg nincs ettől jobb a bolygón?
2019. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1-esnek igaza van!


Ne legyél retardált!

2019. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már az első szakításnak intő jelnek kellett volna lennie....de annak meg végképpen, amikor lelépett a másik nőhöz.Sajnos ilyen vak rózsaszín ködbe burkolózott, függő embereknek hiába beszél az ember. Most te is megtanulod a saját károdon. Legalábbis bízom benne, hogy ezúttal tényleg tanulsz.
2019. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, hogy ez a véleményetek, de azért azt hittem, hogy kicsit kedvesebben fogalmaztok! igen, sajnos még így is szeretem..és nekem Ő volt az első Nagy Szerelmem az életemben, talán ezért se tudom elengedni...
2019. nov. 16. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott végleg elbukik egy kapcsolat, ha már mással is szexelt utánad, mert ez azt jelenti, túllépett rajtad. Nyilván talált kinn egy csajt. Sajnálom.
2019. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"nem tudom mit csináljak és hogyan tovább" Keress munkahelyet és lakást (nyakunkon a tél)!!!!!
2019. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Iszonyú naiv és felelőtlen vagy. Ezzel a pasival szakíts meg minden kapcsolatot, méghozzá örökre. Akkor is ha fél év múlva visszajön, hogy meggondolta magát odakint és mégis téged szeret. Persze, megint egy darabig, amíg nincs senki. Egy kapcsolat nem így működik, annak kölcsönösnek kell lennie. Teljesen mindegy, hogy mit teszel meg érte, ő nem szeret téged, ha a csillagokat lehozod neki, akkor is kevés leszel. Legyen önbecsülésed, hagyd ott, és kezdj új életet nélküle.

Ja, és sürgősen keress lakást és munkát.

2019. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!