Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel hogy miattam lett vége a kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok a barátnőm 18 éves 2 évig voltunk együtt, nem mondom hogy minden mindíg tökéletes volt volt hogy néja összekaptunk de én mindig szerettem, óvtam és vigyáztam rá.. egyik nap a baráti táraságommal kisebb összejövetelt rendeztünk ittunk és ott volt egy kedves aranyos lány az egyik haverom rokona mind 2en ittunk sokat beszélgettünk, az este végén volt egy csók köztünk nem feküdtünk le egymással, de nagyon bűntudatom volt próbáltam eltitkolni mert tudtam hogy ennek nem lesz jó vége.. aztán megtudta a barátnőm és csattant rajtam az ostor.. letiltott nem beszél velem azt mondta utál és sosem bocsájt meg.. elmentem hozzá és ugyan ezeket mondta másodszor is azt mondta ne keressem többé mert tovább akar lépni. lassan egy hete történt ez és egyszerűen megbolondulok, mindig az arca van előttem, a nevetése, a sok kozos emlék amiket egyutt éltünk át.. hogy éljek ezzel a bűntudattal? sosem találok olyan lányt aki így hozzám illik es enyire szeret majd engem.. aki volt van vagy ilyen helyzetbe.. ti hogy tettétek tul magatokat ezen?

2019. nov. 17. 01:38
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Hogyan tedd túl magad ezen? Úgy, ahogy minden más szakítás esetében.


A "sosem találok olyan lányt aki..." mondatok torzítások:

Első sorban a soha, mindig, csak szavakat zárd ki az önsajnálatodból. És valtsd át keresésre, kérdésre, de ne az exedet keressed, hanem egy új nőt: hogyan találok olyat, akit majd nem fogok megcsalni, vagy nem zavarja az szerelmi háromszög?


Ha annyira jó volt a kapcsolatotok, miért kellett egy harmadik fél?


Akivel megcsaltad, az miért nem jó következőnek?

2019. nov. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a neked teremtették hülyeséget el lehet felejteni. Hidd el, a következő lánnyal is így fogod érezni. Elszúrtad, legközelebb tanulsz belőle. Az exed meg hagyd békén, amíg nem ír le üldöző pszichopatának.
2019. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Idő kérdése, velem pont most 3 hete szakított a barátom. Talán már most jött el az a pont, hogy kezdek lelkileg kicsit helyrebillenni, viszont a hét elején még pityeregtem miatta, de beláttam ezzel nem jutok előrébb. Ha nem kellekk neki, akkor nem. Ebbe bele kell törődni és egyébként én sem tudnék már megbocsájtani amit tett.
2019. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Még nagyon fiatalok vagytok, nem hiszem, hogy "örökké" tartott volna ez a szerelem. Szerintem még mindketten élni akartok/akartatok volna egy picit vagy ha most még nem is éreztétek, akkor később biztos elő jött volna ez a probléma. Húgomékat tudnám példaként felhozni...
2019. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4 Ez nem az életkoron múlik. Nem egy párt tudok mondani, akik 20 körül jöttek össze vagy az alatt (elsők egymásnak) és együtt vannak.
2019. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennek vége, fogadd el.

Bár szerintem nagyon ritka, hogy valaki egy, 16 évesen kialakult kapcsolatban élő végig az életét.

2019. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért is lettem lepontozva? Értem én, hogy sok itt a fogyatékos, aki csak lepontozni tud, de azért kíváncsi vagyok.
2019. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Neked a pontok SZÁMÍTANAK, amikor itt ennél sokkal többről van szó?

Önzés csúcsa.

2019. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak kellet valamit írnom, hogy a sok gyökér megint lepontozzon :D
2019. nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!