Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha már így érzek, az régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már így érzek, az régen rossz? Más is volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Lehet picit hosszú lesz, próbálom csak a lényeget. 4 éve vagyunk együtt a párommal. (Én vagyok a nő)

Hatalmas, mindent elsöprő szerelemnek indult. Aztán lassan 2 éve született egy gyerekünk. Már előtte is voltak gondok persze, de a Pici által nem erősebb lett a kötelék, hanem sokkal rosszabb. Nem megértő semmiben, és én sem tudok az lenni vele. A szexuális életünk is minimális lett, előtte naponta többször is egymásnak estünk, most kb havi 2. Eltávolodtunk testileg és lelkileg is egymástól. Ő még mentené a dolgokat, mert a gyereknek családban kell felnőnie. Úgy érzem sokszor, hogy már nem szeretem. Nem vágyom rá, nem hiányzik ha nincs itthon es dolgozik.

Úgy érzem ez szörnyű dolog tőlem, hiszen a kezem is megkérte anno, és itt a kisfiúnk is, akivel imádják egymást. Viszont azt is érzem, hogy ez a kapcsolat nem csak rajtam múlt. Rengeteg "lelki terrort" kapok tőle a mai napig. Pl. ilyenek hogy miattam sérült meg a melóba pedig ott se voltam, de az én hibám mert felidegesitettem, vagy hogy miattam lesz cukros stb. Minden az én hibam. Persze volt olyan, hogy nagyon összevesztünk és még terhesen is megpofozott. Nem mondom hogy ver, de 4 ev alatt kb 8szor biztos kaptam tőle pofont. Ezek a dolgok miatt is úgy érzem kiabrandultam belőle. Úgy erzem egyedül boldogabb lennék. Viszont még nemtudok elmenni a gyerekkel, meg kell várnom mire újra munkába állok. Volt más is ilyen helyzetben? Vagy próbáljam megmenteni a gyerek miatt? De én már nem vagyok boldog és ez az erőltetett dolog kicsinál...

Tudom hogy nehéz lesz egyedül anyagilag, de esküszöm mindent megtennék ha "kiszabadulnék" ebből a kapcsolatból. Ha kell éjt nappallá téve dolgoznék hogy eltartsam a gyerekemmel magunkat. Más is volt hasonló cipőben? Elmondanátok hogy mi történt es hogy a pici gyerek hogy fogadta a változást, hogy apa és anya már nem maradnak együtt?

Annyi kerdes van bennem, de nem is tudok mar mit írni, csak szeretnék újra boldog lenni :(


2019. nov. 17. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem jó, maradjunk ennyiben.


De ez a válasz nem épp kielégítő számodra. Szóval: beszéld meg vele a dolgot. Ő hogy érez. Miért hidegült el. Mi az, ami miatt már nem megy úgy, mint régen. Szeret-e még. Ha igen, mutassa meg. Legyen megértőbb. Támogatóbb. Szeressen.


De ha ez így nem teljesíthető, és csak romlik a dolog, sajnos a másik út lesz a nyerő. Minden esetre ha látsz fényt az alagút végén, kezd az első bekezdésnél.


Remélem segítettem, ha nem is sokat, valamennyit.

2019. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már terhesen is elhagytam volna a pofonèrt. A gyerek látni fogja hogy feszült a levegő köztetek. És inkább nőljön fel csonka családban,mint olyanban ahol a szülők együtt élnek, de terrorban tartják a másikat, ne adj isten fizikai bántalmazás is előfordul.
2019. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Tudom mit érzel. Írj privátban, ha gondolod. (Bár nekem hosszabban írni holnap délután-estefele lesz csak időm)
2019. nov. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Rosszban vagy vele és havi kettő szex megvan még??? Máshol jóban vannak, és két havonta van egy! :D
2019. nov. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok az a pofon, 8-cal több, mint a megengedett.

Minket összehozott a baba.


Vele foglalkozik? Penelka, fürdetés, játszótér?

De mindegy, lépned kell, ez nem család, nem is lesz az

Nem fogod tudni ekkora változásra rávenni, azt hiszem

2019. nov. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnállak ... nálunk nincs gyerek de mi is elhidegültünk egymástól és nem tudom meddig bírom még . FolTon hibáztat engem is. És nagyon rosszul esik. De olyan érzés mintha én nem akarnék kilépni se meg benne maradni se. Úgyhogy csak reménykedek hogy jobb lesz valahogy
2019. dec. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!