Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez nem gyanús egy kicsit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem gyanús egy kicsit?

Figyelt kérdés

3 hónappal ezelőtt 1 éves kapcsolat után szakított velem a barátnőm. Nem sokkal később, körülbelül 2 hétre rá, ő már új férfival volt együtt és kisvártatva ezt a közösségi médiában is mindenkinek tudtára adta. Család, rokonság, barátok, barátnők, stb. Ami az egészben az érdekes az az, hogy velem anno egyáltalán nem volt hajlandó mutatkozni sem Facebookon, sem Instagramon. Legfeljebb napisztorik erejéig, de ugye az 24 óra után eltűnik. Nagyon furcsa számomra, hogy ezzel a sráccal kb. 2 hónap együttlét után már kitették hogy kapcsolatban vannak és elárasztották közös képekkel mindkét említett social media felületet.


Vajon ez miért lehet?


2019. nov. 18. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj... Számít ez már? Nem hiszem.
2019. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Fájni fog amit írok, de szerintem:


Veled SOHA nem gondolta ezt igazán komolyan. Beérte veled egészen addig, amíg nem jött egy nálad jobb. Majd mikor megtalálta, téged dobott, őt pedig piedesztálra emelve zengte be a közös életüket.


Sajnálatos. Nőben is előfordul hogy titkolja/szégyelli a párját.

2019. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Te voltál a szamár a ló helyett, azért nem vállalt fel. Nyugi koppanni fog úgyis.
2019. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%

Ohhh, ne is mondj többet testvér!

Engem nyáron dobott exem kb 10 féle indok miatt!(persze hazudott!) és még akkor se árulta el, hogy van más amikor elmenten beszélni vele! Persze azon a napon jöttek össze a másik palival akivel 2 hete csalt, amit utólag tudtam meg! Na azon a napon követtem és a gyerekből a szar is ki értem! A csajt meg elküldtem melegebb éghajlatra! A csajt ha meglátom porig alázom! Mert egy gerinctelen féreg! Te is egy ilyennel jöttél össze! Ne hidd azt, hogy jól viseltem az egészet! Azután miután átrendeztem a fejét hazafelé végig sírtam! Egyszerűen annyira fájt, hogy fél év a kukába ment, hogy nem bírtam feldolgozni! Persze a nyáron barátok meg más lányok segítettek ezen! A lány egyébként nem volt szép! Szóval volt rajta felesleg én meg elég sportos vagyok azért! Csak hát úgy alakultak a dolgok, hogy összejöttünk, persze ott is voltak furcsaságok! Sokat hazudott és semmit nem beszélt meg velem! Barátok tudnak segíteni, rájuk számíthatsz! Én mondjuk kocsmába a pultos csajtol kaptam vígaszt! Persze volt köztünk egy két dolog és ha úgy veszem le, akkor jobb hogy így történt! Neked nagyon sok kitartást kívánok és ne szomorkodj, hogy így lett! Biztos megcsalt! És téged nem érdemelt meg! Meg fogod találni az igazit! Szerintem a lány csak azért maradt veled, hogy ne legyen egyedül! 22/F

2019. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állítsd le a követését és akkor nem látod őket, mi több én a helyedben mindkettőtt tiltanám.
2019. nov. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!