Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek most mi a következ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi a következő lépés?

Figyelt kérdés

Két év után szakítottam a vőlegényemmel. Egy hónapig bírtam nélküle és zokogva felhívtam. Azt mondta (dühből), hogy megbántottam, ne hívogassam. Odarohantam zokogva a munkahelyére, a nyakába ugrottam. Ő is sírt én is sírtam, és azt mondta, nagyon hiányoztam és szeret még.

Azóta beszélünk telefonon, találkozni is fogunk. Hogy kellene viselkedjek, hogy ne barmoljam el megint a dolgokat? Keressem? Nem akarok túl sok lenni sem.


2019. nov. 18. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mi volt a szakítás oka? azért az lényeges dolog.
2019. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen fontos. Nem ment gördülékenyen az összeköltözés. Én a szüleim közelében, városban szeretnék-ő a várostól 60 km-re él falun. Nem hajlandó belátni, hogy ha gyereket akarunk, értelmetlen egy kihalt faluban élni.
2019. nov. 18. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan rossz falun. Persze attól is függ, hol, melyik falu. Borsodba én sem mennék az indiaiak közé.
2019. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy 60 km-t kell bemenni vásárolni, moziba, kórházba....ettől megijedtem.Ráadásul rengeteget dolgozik, szülök és egyedül otthon lennék...se segítség, se város.
2019. nov. 18. 20:56
 5/9 A kérdező kommentje:
Maga a falu nem problémás. Ha közelebb lenne a városhoz, már költöznék is.
2019. nov. 18. 20:57
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ti nektek csak mosoly szünetetek volt, nem megcsalás vagy bármi. Ugyan úgy viselkedj vele ahogy azelött mikor együtt voltatok, beszéljétek meg és hozzatok egy ésszerű döntést ketten. Keresd nyugodtan hiszen ti egy pár vagytok!
2019. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te mentél el (Te szakítottál) akkor Te közelíts, de szerintem ezt már megtetted.

Jó jel, hogy egymás nyakába borulva mindketten sírtatok a történtek miatt. Tehát szeretitek egymást és együtt akartok maradni.

Viszont van egy nagy bökkenő: Te városban, vagy ahhoz közel, ő pedig falun akar lakni. Ezt nyugodt hangnemben, józan érvelésekkel meg kell beszélnetek úgy, hogy ezzel kapcsolatban semmit nem vettek majd a másik szemére, akár jól sül el, akár rosszul a lakóhelyetek.

2019. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
szerintem biztos ami biztos sz.pd le
2019. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy hozzáköltözök a kis városba és akkor megpróbáljuk/meglátjuk.
2019. nov. 19. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!