Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan hódítsam vissza a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a volt barátomat? Vagy hogyan érjem el hogy hiányozzak neki?

Figyelt kérdés
valószínüleg besokkalt attól hogy sok idöt töltöttünk együtt, ezért egyik pillanatról a másikra szakított. Úgy hiszem ha most lenyugszik és az összes szabadidejét magára fordítja majd rá fog jönni hogy mennyi minden hiányzik neki. Nem keresem, békén hagyom ,ugyanakkor nem szeretném feladni. 7 hónapot voltunk együtt.

2019. nov. 19. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha emiatt szakított akkor akárhányszor keresed max felidegesíted vele. Ha ez ennyire korán előjött, akkor baromira nem illettetek össze, okosabb lenne elengedni.
2019. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várnék rá. 7 hónap alatt túl sok volt neki belőlem, akkor ez később is ugyanígy lesz.
2019. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom sehogy. Velem 19 hónap után szakított, egyszerűen kidobott egy kisebb vita után. Utána még beszélgettünk, de csak még jobban előjöttek a sérelmeink. Utána mindketten beláttuk nincs értelme folytatni. Azóta sem írunk, beszélünk... Már több, mint 3 hete. Én már új kapcsolatban gondolkozom, mert nem szeretem a magányt. Próbálkozhatsz még max. 1-szer, de ha akkor is visszautasít, hagyd őt békén és lépj tovább!
2019. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tevedek, de a pasiknal a nem tenyleg nem-et jelent. Sztem ne remenykedj.

N

2019. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!