Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért zavar hogy szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar hogy szakított velem, ha én sem éreztem ezt teljesnek?

Figyelt kérdés

Azért szakított velem a srác akivel fél éve jártam/randiztam mert megtudta, hogy az egy évvel ezelőtti exét akivel kb két hónapig voltak együtt és a lány se szó, se beszed eltűnt az életéből -eljegyezték. Azt mondta, hogy azt hitte teljesen lezárta a dolgot, de ez annyira padlóra tette hogy nem tartja fairnek hogy velem folytassa és megbeszéltük hogy egyébként is hiányzott valami a kapcsolatból hiába próbálkoztunk. Ezt én is megerősítettem, igazából végig én voltam, aki furán viselkedtem vele és sokszor frusztrált a társasága, pedig nagyon tetszik, mondhatni oda vagyok érte(még ha nem is mutattam ki) mégis úgy ereztem végig hogy egy plusz dolog hiányzik, a hullamhossz vagy a szerelem.. és valahogy egyáltalán nem tudtam önmagam adni neki egesz idő alatt. Ezt a szakításkor mondtam is neki.

De így a végefele lehet hogy elkezdtem belé szeretni és fáj hogy belőle valaki ezt váltotta ki, én pedig nem és kicsit zavar az egész, hogy úgymond nem voltam neki a megfelelő, még akkor is ha talán ő sem nekem. Hiába mondtam neki hogy nem voltam szerelmes igazán.. Fura és rossz érzéseim vannak az egésszel kapcsolatban és ezt nem tudom hova tenni.

A plusz kerdes pedig, hogy a végén mondta hogy bármi van, ott van, írhatok neki, ez a sablon duma.. én nem vagyok ennek a híve és nem tudom, hogy most mit tegyek, ki kellene törölnöm a közösségi oldalakról? Régen mondtam neki hogy az exemet azért kellett törölnöm mert nem bírtam látni és elviselni hogy ott van, vele kapcsolatban nem érzek így.. inkább semleges, de mégis valahogy zavar a jelenléte az ismerőseim között ezek után és kicsit kihasznaltnak, megalazottnak érzem magam ha ott maradok, még ha nem is feküdtünk le... viszont azt sem akarom hogy azt higgye haragszom és azért törlöm mert nem, csak úgy érzem már semmi közünk egymáshoz.



2019. nov. 19. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sérült az egód, ennyi az egész.
2019. nov. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Talan azert mert nem te mondtad ki.

Nem neked volt tartasod, egyenesseged hatarozottsagod, tudatossagod, hogy köszönöm ez nem nekem valo ennel en többre ertekelem magam, hanem benne volt meg az, hogy igenis ezt felvallalja, erö hogy kimondja, es nem aki szönyeg ala söpri meg elsunyiskodik.

2019. nov. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoval mondhatni ö az aki emelt fövel tàvozott.
2019. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te mondtad volna ki akkor is megborított volna.
2019. nov. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!