Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az expasim ki akart rúgatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az expasim ki akart rúgatni a munkahelyemről mert egy kollégámmal vagyok együtt?

Figyelt kérdés

Egyik kollégámmal jöttem össze miután szakítottam vele. Ő ki akart rúgatni néhány napja.


Ugye nem tud mást tenni?


2019. nov. 19. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy a fenébe tudna? Ne foglalkozzatok vele.
2019. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Az exed béna. Nekem sikerült 😃

(Mondjuk ott meg is csalt engem, tehát nincs pardon)

2019. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Elég nagy r+banc vagy! Én meg tudnám oldani, mivel vannak kapcsolataim! Ha velem tetted volna meg, akkor a megyébe se kapnál munkát! Gerinctelen vagy....
2019. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mitől is gerinctelen, kedves utolsó, attól, hogy szakítás után összejött mással? Jó vicc.
2019. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Most mi van??

Szakított és mással jött össze. Biztos jobb lett volna, ha nem egy munkahelyen van mindenki, de miért lett r,.banc, gerinctelen. Tényleg undorító emberek is vannak itt és az nem te vagy Kedves Kérdező.

Ha nem a főnököd, vagy annak igen jó barátja, ha nem tudja úgy kavarni a sz.rt, hogy rosszul jöjjetek ki belőle, akkor nem tud kirugatni.

Azért vegyétek figyelembe az érzéseit, ha még vannak feléd. Ne okozz felesleges fájdalmat!

2019. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Folytatás: hogy akart kirugatni?
2019. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kirúgni.
2019. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!