Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felnőtt vagyok, de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt vagyok, de nem tudom túltenni magam egy szakításon, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem működött, én is tudtam... de ennyi idős koromra már kitapasztaltam, hogy rettenetesen kevés pasival passzolok, csak egy kis réteg van és tudom, hogy megint 200 év lesz magamhoz hasonló típust találni.

De a kérdés az, hogy ha ésszel tudom, hogy nem működött és nem passzoltunk, akkor érzelmileg miért gyötör ez az egész?

Nektek mi a megküzdési stratégiátok?



2019. nov. 20. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az érzelemnek és a racionalitásnak nem sok köze van egymáshoz sajnos.
2019. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát az tuti...pedig azt hittem 30 fölött ez már nem így fog működni. :(((
2019. nov. 20. 19:16
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Oké, hogy jogilag felnőtt vagy, de érzelmileg valószínűleg nem. Ne aggódj, rengeteg ilyen ember van és javíthatsz magadon. Pl. a tisztánlátás segítene.


"Nem működött, én is tudtam... de ennyi idős koromra már kitapasztaltam, hogy rettenetesen kevés pasival passzolok, csak egy kis réteg van és tudom, hogy megint 200 év lesz magamhoz hasonló típust találni."

Lefordítva, vagy nagyon különleges vagy, vagy az egekben vannak az elvárásaid. Az alapján, hogy még magad sem tartod felnőttnek, a második az esélyes. Nyugi, pár csalódás után majd lejjebb adsz ezekből.

2019. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Elvont szektás vagy? Vagy mi olyan ritka amit ennyire nehéz kifogni? 😃
2019. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Elvont igen. Nem vagyok szektás. Csak magamnak való. És aki hozzám való, az is ilyen, el vannak a saját kis világukban, mint én, nem szociálisak, nem nagyon lehet megtalálni őket. Ennyi. Nem különlegesség meg ilyenek.

Az elvárásaim is reálisak. De csak azért nem kerestem soha senkit, hogy jaj ne kelljen egyedül lennem.

2019. nov. 20. 19:53
 6/15 anonim ***** válasza:

"Az elvárásaim is reálisak."

Persze, mint mindenkinek... Ha tényleg reálisak, akkor no para, hipp-hopp találsz valakit! :D

2019. nov. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Totál terelődik el a téma a kiírt kérdésről.

De nézd utolsó, hát nyilván vannak ilyen teljességgel irreális elvárásaim, pl legyen agya és alkalom adtán használja is. Ilyesmik.

2019. nov. 20. 20:04
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

Nem terelődik a téma, de mit mondjunk erre? Hogy veled minden rendben, csak mindenki mással nem? Ha te egy csomó embertől sablonszerűen hasonló szöveget hallanál és mindnél azt látnád, hogy egyforma emberek mondják, akkor mit reagálnál 101. alkalommal?


"pl legyen agya és alkalom adtán használja is. Ilyesmik"

Ez rengeteg férfira ráillik. Simán találhatsz ilyen férfit. Akkor miért jött létre ez a kérdés? Mi a célod vele?

2019. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem működött? Mi nem működött? Ki szakított és miért?

Annyira szar mégse lehetett vele, ha most is rá gondolsz 😀

2019. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

a szakitas egy procedura, egy folyamat, amit meg kell elni, meg kell tapasztalni

minel tudatosabban csinalod, annal jobban tudod kontrollani az erzeseidet

azt hiszed a 'felnottek' nem lesznek szerelmi banatosok?

maholnap 41 vagyok, 2 honappal ezelott olyan durva szerelmi banatom volt/szakitas, hogy felnott fejjel vegigbogtem az utat a kocsiban hazatol az irodaig

aztan osszeszedtem magam, aztan hazafele ujra sirtam

elmeseltem anyunak, baratnoknek, hagytam hogy mindenki vigasztaljon, fagyit ettem, szerelmes filmeket neztem es nyalogattam a sebeim

de tudtam hogy ezen at kell esni, nem szabad elnyomni, fel kell dolgozni

es lass csodat, ma mar semmi bajom

nyilvan sajnalom hogy nem jott ossze, de sikerult elhitetni magammal (a jozan esz gyozott), hogy ennek igy kellett lennie, jobb is igy, stb. stb.


adj idot magadnak szenvedni, megelni a szomorusagot


az ido tenyleg begyogyitja a sebeket!

2019. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!