Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szerezzrm vissza a bizalmát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzrm vissza a bizalmát?

Figyelt kérdés
Szakítás után vagyok. Szeretném visszaszerezni. Sem megcsalás, sem más nagy dolog nem volt. Én megigértem h összeköltözünk nála és visszaléptem. A bizalmát elveszítettem. Szóba áll velem, szeret, de azt mondta bízni nem tud.
2019. nov. 20. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Sztem csak zsarol, az ilyenre nem epit az ember bizalmat
2019. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyj neki időt, hogy leülepedjenek a dolgok. Addig meg gondold át, hogy te miért nem akarod az összeköltözést, lehet, hogy nem is őt akarod, hanem a megszokottat..
2019. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is zsarol hogy olyat tegyel amit nem akarsz igazan erte. Magyaran lesz.rja neked mi hogy lenne jo
2019. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel zsarol? Nem értem. Tényleg én hibáztam
2019. nov. 20. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz költözni nem fogadja el a döntesed es ezert azzal zsarol hogy akkor nincs bizalma feled ahhoz hogy rad kenyszeritse

Nem azt akarna megoldani hogy neked hogy lenne jo mit tehetne azert hogy költözz hanem egyszerüen fenyeget, erzelmileg tart sakkban.

2019. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normalis kapcsolatban a felek kompromisszumokat kötnek es nem egymast zsaroljak/fenyegetik.
2019. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!