Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti kifizetnétek az exeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kifizetnétek az exeteket egy több éves komoly kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Az ő autóját használtunk közös utazásokhoz vagy a városban, amikor együtt mentünk valahová. Ő fizette a benzint, az autó költségeit. Több alkalommal meghívott étteremben, két alkalommal voltunk nyaralni amikor a szálloda költségét ő fizette (összesen 160 ezer forint). Én rendszeresen vásároltam neki különböző ajándékokat születésnapjára, névnapjára, karácsonyra, a nővére névnapjára és mindig több tízezres értékben alkalmanként. Viszonozni szerettem volna mindazt amit rám költ. Soha nem kaptam drága ajándékot, több százezres ruhaneműt vagy más nagy értékű ajándékot.

Úgy tűník nem megy tovább ez a kapcsolat és a legjobb az lenne ha vége lenne. De vissza szeretném adni amit megközelítőleg rám költött az elmúlt évek alatt.

Másoknál ez hogy szokott működni?



2019. nov. 20. 20:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, nincs ilyen 😀😂😂😂

Önzetlenül adunk és kapunk, nem pedig elkérjük utána

2019. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tartozni neki, tudom hogy lenne helye annak az összegnek. Én mindig megprobáltam adni és adni, hogy ne tartozzak neki vagy ne érezze hogy engem el kell tartani. Külön számlán voltunk mindig, ezek a programok és az autó költségei. Amit kaptam tőle, azt többszörösen vissza ajándékoztam már.
2019. nov. 20. 20:56
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban nem ugy adunk hogy aztàn azt vissza fogjuk kérni

Es nem ugy kapunk hogy felirom hogy szakitas utan mit kell visszaadni

Nem önzöseg elven müködik egy kapcsolat jobb esetben

2019. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizetsz utólag semmit! Ha külön kassza van mindenki annyit költött, amennyit tudott, és szeretett volna. Amit kitaláltál az a sértés kategória..
2019. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
Ilyen nincs, a nők csak élvezni akarják a pénzt, amit a hapsi rájuk költ. Szakításkor eszükben sincs a több milliót visszaadni.Ezért nők a nők. Mind egyre mennek, kihasználni és kiszipolyozni a hapsikat.
2019. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kell elszámolnod vele.

Ffi.

2019. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez rohadt szánalmas.
2019. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#2: Költsd a pénzt egy jó pszichiáterre.
2019. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2019. nov. 20. 21:23
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#9: Tudjuk, hogy te vagy a nő, csak a 45% nem. Neki már elment az agya az elvakult nőgyűlölettől.
2019. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!