Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most tényleg rosszul kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg rosszul kellene érezném magam miatta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Annyi a történet, hogy jó másfél évig volt egy mérgező párkapcsolatom, persze erre későn jöttem rá. Most a pali eljátsza, hogy mennyire szarul van, meg nincs semmi értelme az életének és direkt sajnáltatja magát mindenkinek. Leírom miket csinált.

Volt olyan, hogy napokig hisztizett nagyon durván ( hívotott, 5 perc alatt 100 üzenetet írtam, leitta magát a sárga földig, ütötte a falat) , mert nem az volt amit ő akart, például nem tudtam lemenni hozzá különböző okok miatt (ő soha nem jött el hozzánk) , vagy épp nem volt kedvem ,,ahhoz,, és akkor is erőszakoskodott, hogy de mégis. Folyton a haverjai és az ivászat volt a fontosabb mint én, volt olyan hogy egy napig semmi életjelet nem adott. Soha nem hívott meg még kajálni se, mindig fizetnem kellett a részemet, vagy az egészet és egyáltalán nincs olyan anyagi helyzetben, hogy ne tehette volna meg. Még olyan is volt, hogy nála kajáltam és elkért érte bizonyos összeget, mert ,,a hozzávalók,, pénzbe kerülnek. Olyan is volt, hogy ő hívott, hogy aludjak nála, de kijelentette, hogy wc papírt hozzak magammal, mert múltkor is szerinte sokat használtam. És ezzel nem az a baj, hogy jajj le akartam őt húzni az ilyenekkel, hanem hogy ahányszor en hozzá mentem az út több mint 2000 forint, és ő ezt természetesnek vette. Remélem nem írok nagyon értetlenül xd az is nagyon rosszul esett, hogy soha nem mutatott be senkinek, vagy nem mutatkozott velem az utcán csak ha muszáj volt és ez nagyon rosszul esett, mert szerintem semmi baj nincs velem. például az egyik rokona egy év után tudta meg, hogy együtt vagyunk, pedig állítólag mindig mesélt rólam. Szerintetek szarul kell éreznem magam mert szakítottam? 20/l 23/f (bocsi a helyesírásért)


2019. nov. 21. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2019. nov. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Jol tetted, hogy szakítottàl.
2019. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Bunkó, önző, agresszív.
2019. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ilyen ember mellett másfél évet bírtál, akkor feleségül veszlek, szerintem simán jól éreznéd magad vagy 5 életen keresztül... :D
2019. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!

De szerencsére túl vagy rajta!

Szard most már le, és ne küldj hozzá WC papírt!

2019. nov. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Az a kar, hogy ilyen keson jutottal el a jo dontesig.
2019. nov. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%

Ne legyèl ilyen szolgalelkű! Mert így folyton az ilyen bántalmazó alakokat fogod bevonzani. Hisz most is azon kattogsz, hogy esetleg te nem voltál fair a szakítással...

Bármikor jogod van szakítani, ha nem èrzed jól magad egy kapcsolatban, vagy nem azt adja, amit elvársz, vagy akármi. Akkor is, ha törtènetesen jól is bántak veled a kapcsolatban.

Jelen esetben még abszolút jól tetted, hogy kidobtad ezt az agyrèmet. Ne foglalkozz vele, hogy kinek mit mond. Ez utólagos manipuláció, nehogy jól èrezd magad. Gond le, tiltsd mindenhonnan, ès èld tovább az èleted.

2019. nov. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!