Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok az ilyen nőkről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen nőkről? Tényleg ez lenne a normális? (Hosszabban lent)

Figyelt kérdés

Exe mellett kezdett ki velem, megdugatta magát kb pár hét ismerkedést követően, közben egyfolytában hazudott az exének, hogy kivel és hol van. Szakítottak, összejött velem, elvitette magát nyaralni, shoppingolni, stb. Közben voltak arra utaló jelek, hogy nincs túl az exén, de tagadta ezt.

Néhány hónap járás után, az első komolyabb vitánkat követően szakított velem mindenféle mondvacsinált indokkal, előadta a nagy halált, közben meg visszament exéhez kb. egy hónapig dugatta magát vele, de végig kereste velem a kapcsolatot. Majd ismét összevesztek. Visszajött hozzám, nem mondta el, hogy az exénél ismét bepróbálkozott kapcsolattal, magyarul hazudott nekem is.

Elvoltunk közel egy félévig semmi gond nem volt, kisebb viták voltak csak. Látszólag. Idén nyáron véletlenül elolvastam a messengerét és kiderült minden. Egész kapcsolatunk alatt hazudott nekem. Végig kettős életet élt.

Ugyanazt csinálta velem, mint az elején az exével. Mindent megkapott tőlem, az ágyban is.

Kapcsolatunk alatt lebukott, hogy kevert szorongásos depresszióval küzd évek óta és mindenféle antidepresszánst, nyugtatókat szed.

Voltak már öngyilkossági kísérletei néhány éve párszor, ezt is csak bőven a kapcsolatunk alatt mondta csak el. Volt már zárton és pszichiátrián is. Elhittem, hogy túl van ezeken, de nem gondoltam volna, hogy notorikus hazudozó.

Kb egy hónapja, hogy szakítottunk, kiderült az is, hogy végig tagadta mindenki előtt, hogy együtt van velem miután ismét “összejöttünk”, a mai napig állítja, hogy az én hibámból lett ez és ő normálisnak tartja magát, semmi kivetni valót nem lát ezekben a dolgokban. Kiderült, hogy megint összejár exével. Meg másokkal is dugatja magát. Nyilván ehhez már semmi közöm, ahhoz viszont igen, hogy átvert és lehúzott pénzzel.

Ő köpköd minden nőre, aki nyíltan felvállalja, hogy ribi, közben ő is ugyanezt csinálja...


Mit gondoltok az ilyen nőkről?


Bocsi kicsit hosszúra sikerült ...



2019. nov. 22. 18:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Fiatal instabil. Magàt sem talàlja.

A sztoriban ö az aldozat akit mindenki hasznàlgat. Csak ezt még ö sem tudja.

2019. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

"Exe mellett kezdett ki velem, megdugatta magát kb pár hét ismerkedést követően, közben egyfolytában hazudott az exének, hogy kivel és hol van. Szakítottak, összejött velem, elvitette magát nyaralni, shoppingolni, stb. Közben voltak arra utaló jelek, hogy nincs túl az exén, de tagadta ezt."


Tudtad milyen, mégis össze jöttél vele. Magadnak köszönheted, hogy lehúzott.

2019. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
A nőről is megvan a véleményem, de annyit lusta vagyok írni, viszont te olyan tökéletes felmosórongy vagy, hogy mindjárt tolom is rád a Domestost.
2019. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy rajtam kívül mindig elnyomásos kapcsolatai voltak. Uralkodtak rajta. Velem azért is jött össze, mert mondta is, hogy másra vágyik. Olyanra aki gondoskodik róla, törődik vele, közben folyamatosan vágyott a megaláztatásra. Bevallotta, hogy az elején úgy édesgette hozzám magát, hogy mindent megtett az ágyban amit kértem. Félt, ha nem teszi meg, akkor nem kell majd nekem. Ha kellett a legextrémebb helyeken és helyzetekben is csináltuk...aztán ezek folyamatosan elmaradtak...
2019. nov. 22. 19:03
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nemek fel lennének cserélve, mit mondanál a nőnek?
2019. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit mondanék egy felcserélt szerepben ...
2019. nov. 22. 19:39
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

Gondolkozz rajta akkor. Egy férfi, aki kapcsolatban van, megcsalja a párját egy nővel, legyen Kata. A férfi elhagyja a barátnőjét Katáért. Néhány hónap után a pasi visszamegy az exéhez, elhagyva Katát, de keresve vele a kapcsolatot.


Kata nem egy hülye picha? Te nem egy hülye picha vagy?

(Spoiler alert: de.)

2019. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%

Exe mellett kezdett ki velem, megdugatta magát

- aha, te ott sem voltál igaz. Nekem ebben a sztoriban az furcsa, hogy nagyon egyoldalúan van tálalva, van egy olyan sanda gyanúm ha megkérdeznénk erről őt is, kicsit árnyaltabb lenne a kép.

2019. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Rendkívül sajnálom. Pláne a mentális problémáit, és azt, hogy a körülötte lévők nem tudnak mit kezdeni vele.


És nyilván nem ez a normális, ne viccelj már. Le kellene már szokni arról hogy van egy negatív tapasztalatotok egy nővel és azt az egész nemre rá akarjátok húzni, mert ez már tényleg gyerekes.

2019. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt sem hinném el. Ki tudja, a következő előtt milyen nőverőnek állít majd be téged...
2019. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!