Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki mar àtèlte az igazàn fàjo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki mar àtèlte az igazàn fàjo szakitàst hogy èlte túl a hetkoznapokat?

Figyelt kérdés
Szereznem elterelni a figyelmem, de nem megy. Nem tudok enni nem tudok aludni. Nem tudom hogy allok ebbol talpra
2019. nov. 25. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Öngyilkos lettem.
2019. nov. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, en se vagyok tul rajta, pedig mar eltelt 8 honap. Filmezes, festes, zeneles, csalad. Probalok minel tobb mimdent csinalni hogy ne agyaljak, de nehez...pszichologushoz is jarok, jo kibeszelni az erzeseim meg ravilagit erre arra...de en is tulelek. :(
2019. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedj sok vitamint, idegrenszer erositot, akkor amitol jobban alszol, mozogj..mast nagyon nem tehetunk..:)
2019. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én rengeteget mászkáltam kint. Este, sötétedés után csak mentem és mentem. Nem is érdekelt semmi. Máig elfog egy bizarr nosztalgia.
2019. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Futopad, joga és sok alkohol.

Pedig nem tartott sokáig, csak mivel szó nélkül tűnt el, megborultam.

Több mint egy év telt el, de igazából meg mindig “sinylem”

2019. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
4 hónapja vége, gyakran eszembe jut még mindig, de egyátalán nem szomorkodom miatta. Ami nekem rettentő sokat segített az az edzés,sok pia, nyugtatók :D viccen kìvül. Utána rájöttem ,hogy ezeknélkül se vagyok már szomorú. Sok olyan zenét hallgattam amit akkor szerettem meg mielött meg ismertem volna a párom, sok új zenét hallgattam non-stop. Általában olyan "egó növelő" muzsikákat. Egy nap majd azon kapod magad ,hogy nem is fáj ;).
2019. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom 💙
2019. nov. 28. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!