Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor kell lezárni egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kell lezárni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Első szerelem,intenzív még is bizonyos élethelyzetbe sodor amiben nehezen tudok haladni a saját életemmel,viszont nem tudom utálni a másikat ezért csak néha elgondolkodom azon hogy jobb lenne magam életét élni,visszaköltözni a családhoz és fejleszteni magam hogy ne legyen gondom az életben. Viszont azt is vallom hogy az igazi szerelem minden nehéz helyzetet túl él és inkább problémákat kell megoldani mint elfutni.

Még nem szakítottam sosem,mikor van az a pont amikor kell? Ha szeretem de egyedül könnyebb lenne vagy csak ha már végleg nem látok kiutat?


20/L



2019. nov. 25. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Hagyjuk ezeket az óriási pátoszokat, mint az igazi szerelem mindent túlél. Ha csak ez motivál, akkor óriásit fogsz bukni az életben.


No, de a kérdésre is válaszoljak.


Miért érzed, hogy nem haladsz mellette? Tudnál tenni azért, hogy haladj mellette?

2019. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért mert kissé lusta,ha a családja közelében van nem dolgozok egyáltalán. Rossz döntéseket hoz,azaz felelőtlen..néha azt érzem nincsenek igazi céljai ha meg mégis nem tesz érte. Én pedig mivel vele élek,ugye nem akarom eltartani és ezt elnézni de ezt mondtam neki is. Azt ígérte változik de nem megy minden olyan gyorsan mint én azt szeretném..suli,munka,költözés ezek félbehagyása miatt úgy érzem én sem haladok.
2019. nov. 25. 17:03
 3/9 A kérdező kommentje:
Dolgozik
2019. nov. 25. 17:03
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem dolgozik, te tartod el, és ez neked - jogosan - nem felel meg, akkor szakíts vele.
2019. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. A leírásod alapján nem látom értelmét, hogy vele maradj.
2019. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

és ilyeneknek van barátnőjük, ez már felháborító, hogy ételt és szexet kap egy ilyen link ember.


Az élet megoldja, előbb-utóbb dobod ezt a fiút csak még bajos, mert nincs egy másik adonisz a hatósuharadban, aki adja az ívet. Még szenvedsz vele egy ideig, de te is tudod ebből semmi sem lesz.

2019. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én akkor szakítottam amikor a partner személye már nem vonzott, hanem átment közömbösbe, nem érdekelt amit mond és nem akartam számára semmit sem mondani. Nem terveztem már vele semmit, csak éltük az unalmas hétköznapi életünket. Ha valamin változtatni akartunk csak veszekedés lett belőle így békességben elbúcsúztunk.
2019. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanezt gondoltam én kis naív picsą,hogy az igaz szerelem mindent legyőz. Fél év után szakítanom kellett volna vele, helyette 3 évig együtt voltunk. A munka büdös volt neki, dolgozni dolgozgatott, de valahogy mindig kirúgták, amit mindig megmagyarázott és természetesen nem az ő hibája volt. Nem fejlődtem mellette, sőt konkrétan szétestem mellette fizikálisan és mentálisan is. Azóta pánikrohamok gyötrik az életemet. Pénzemen élt, mindent megvett magának míg én alig vettem magamnak bármit is. Persze a nagy "szerelem" miatt lófąszt sem láttam így mikor szakítottunk nekem egy fillérem se volt, neki meg már meg volt az új kiszemeltje is.


Ha úgy érzed nem haladsz mellette lépj le. Senki sem.fog érted meghalni és még fiatal vagy ahhoz,hogy elbąszd az életedet.


23L

2019. dec. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igaz szerelem márpedig létezik. Ha valóban szeretitek egymást, akkor nincs az a probléma, amit ne lehetne megoldani. Ha pedig úgy érzed, nem megy neked, vagy belefáradsz, jobb, ha mielőbb véget vetsz neki, mielőtt elfajul a dolog.
2019. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!