Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet feldolgozni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni azt hogy a gyerekedet csak láthatod?

Figyelt kérdés

Megtettem azt amit már "régota" meg kellet volna tennem. Szakítottam a baratnőmmel akivel van egy 10 hónapos kisfiunk.


Férfiként(31) életemben először voltam olyan helyzetben hogy én gondoltam úgy hogy ez a kapcsolat menthetettlen. Volt párommal amikor megismerkedünk 5 éve egy álomnak indult igaz majdnem 2 évig csak összejárogattunk és egymásba szerettünk. Volt pár kapcsolatom és kimerem jelenteni hogy a legtöbbe én voltam a főképp a hibás hogy vége lett de itt és most nem. Úgyéreztem hogy ő az igazi, én pedig a dominanciából kezdtem engedni. Eljött az idő amikor ő is én is a baba tervezésről beszélgetni kezdtünk és onnantól kezdődtek a bajok amint terhes lett. Félreértés ne essék egy csoda volt neki is es nekem is , amikor megtudtam kb 6 órára elmentem sétálni az örömömbe!


De itt kezdődött maga a pokol.


Olyan szinten eltávolodott tőllem hogy ha a közelébe mentem már attól kikeszült , amikor munkából hazajöttem egy köszönést nem engedett meg magának , szó szerint semmibe nézett, 1 ölelés , 1 puszi , 1 érintés szex??? Azóta semmi.


Sajnos ez kegyetlenül sok volt nekem de birtam mert tudtam hogy terhes így 1 dolgot tehetel befoghatom a számat és kibirom ezt az időszakot.


Megszületett a kisfiam , eletem legboldogabb napja volt viszont semmi sem változott ( es itt most nem az első időszakról beszélek amikor nyitott szemmel nezed 0-24 be a gyereket ) már 19 hónapja csak tűrök és csendben vagyok és olyan dolgokról hogy "beszéljük meg" már teljesen leadtam mert nem lehet , olyan szinten hogy ha szóba hozok egy dolgot hogy nem akarsz megölelni? Vagy megpuszilni? Vagy minimalis dolgok akkor mar megy a kibújás.


Ezt tenyleg komolyan írom! Szó szerint arra vagyok jó hogy dolgozni járjak es fizessek mindent és amikor hazaérek akkor egy vadidegen lakótárs fogad.


Nincs OK , egyszerűen a gyerek lett csőlátásban a minden.


Védőnő behívott külön és megkérdezte hogy mi a helyzett otthon ismert minket jóideje és látta hogy nagyon elhidegült.


Jelen pillanatban ott tartunk hogy 1-2 naponta hívtam fel a figyelmét hogy ezt már nem birom lelkileg sem fizikalisan amit művel és el fog veszíteni.


19 hónap után elveszített, de a kisfiam nem.


Egy részről boldog vagyok mert az életem egyik ha nem a legnagyobb csalódasán mint ember túlvagyok ezért boldog vagyol, és ha tehetném soha többet nem is kivánnám látni ( de mivel a gyerekem anyja így fogom) másrészt a kisfiam akit egy boldog családba szerettem volna felnevelni ezt nem adhatom meg , maximum csak annyit hogy boldognak tűnök és képmutatok hogy minimalizáljam ezt a dolgott, emiatt nagyon nagyon kegyetlenül rosszúl érzem magam....


Az amit az elmúlt majdnem 2 évben csinált velem a volt párom van bennem tüske... hatalmas de ott van az is hogy a gyereket jól neveli gondoskodó és azért mert nekünk volt bajunk még akkor is ha az ő hibája mert nem látta hogy ahhoz hogy ez működjön ahhoz egymással is kellene foglalkoznunk , nem akarok a gyereknek sem civakodást és nem akarom elszakítani sem tőlle.


Így egyenlőre amíg ennyire picike csak láthatom.


Kérlek nyugtassatok meg hogy ez ilyenkor normális hogy ennyire rosszúl érzem magam és egy idő után vagy mashogy vagy enyhül vagy jobblesz de most nagyon rosszúl vagyok belül miközben megkönnyebbültem hogy kitudtam.mondani hogy vége.



2019. nov. 28. 00:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%

Válj el, a gyereket pereld magadhoz. Ha nem dolgozik ezer éve akkor te kapod fixen. A csajt meg dobd ki. Van tápszer és cumisüveg, én simán megtenném. Tudod ki a f@*zom tűrné ezt az elmebajt, és még fizessek is mindent... Na meg a lónak a nagy büdös f@*zát.

Az exed pedig küldd el pszichiáterhez.

2019. nov. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Sajnos én nem tudok ezek után sem ennyire drasztikus lenni, meg szerencsere nem is voltunk házasok.


Nagyon sokat szenvedtem mellete úgy hogy azzal bántott amivel a legjobban lehetett, levegőnek nézett, gyerek után mint ha ott se lennék. És mindig mondtam neki hogy a gyereknek nem az a jó hogy a seggébe van 0-24 ben és nezi hogy mivan vele , hanem a kapcsolatunkat is apolni kell mert a gyereknek kell az apja, de úgy nem lesz neki rendes családba vérszerinti apja hogy ha nem is érdekli hogy ezzel a résszel mi lesz....


Sajnos ez lett, nagyon fáj ami történt de sosem tudtam megérteni azokat akik szakítanak és az egyik fél boldog mindig szenvedtem vagyis mindig én voltam aki szenvedett és mivel gyerekként meg főleg okot ia adtam rá mégjobban szenvedtem mert tudtam hogy én hibáztam, de itt most örülök hogy megtettem

2019. nov. 28. 00:39
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Te már rég nem őt szereted, hanem azt aminek elképzeled. Ideje lenne felébredni!!!
2019. nov. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos ez nem ilyen egyszerű, hogy pereljük el a gyereket! Magyarországon a bíróság anyapárti, és az ilyen ügyeket általában női bírók intézik, és ha csak az asszony nem beszámíthatatlan, drogos, alkesz esetleg hajléktalan, akkor az anyánál marad a gyerek. Ezt kollégám mesélte, mert neki sem volt 100-as az exe, mégsem maradhatott nála a fia. Meg ugye a gyerek mellett azért dolgozni is kell, és a GYES-ből nem lehet megélni. Ilyen oldalról a gyereknek kedvezel ha rendesen fizeted a gyerektartást.

Hasonló cipőben járok én is, mivel augusztus közepe óta csak hétvégente, vagy kéthetente látom az ikerfiaimat, akik természetesen nekem is hiányoznak és mindig könnyes szemmel búcsúzok el tőlük vasárnap este. Nálunk is ugyanez volt, hogy a szülés után tojt a fejemre és a háztartásra, még akkor is amikor lett volna ideje. Persze szex is csak ímmel-ámmal volt, inkább késő estig a facebookon lógott.

Furcsa egyedül, de feltalálom magam és nyugodtabb is lett az életem, tehát azért van jó oldala is a szakításnak.

2019. nov. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Megerősítettél benne méginkább, hogy sose legyen gyerekem.
2019. nov. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4# valóban igy van.


Nagyon jól neveli a gyereket ebbe tenyleg nem tudok belekötni és sosem hazudnék mert ha pozitívat kellene mondanom akkor legyen ez!

Beszámítató és sosem félteném mellete a fiam.



Mivel én nevelőotthonos voltam nekem volt egy elképzelésem amit ő is tudott és emaitt is mondtam hogy a legmocskosabb módon taposott belém.


Nekem nem voltak szüleim és tudtam , ha nekem lesz gyerekem rendes családot akarok neki ami nekem nem volt , így ezért fáj ez nekem 100x-an.


Plusz.... így hogy tenyleg midene a fiunk így hogyam is vetethetém el tőlle... az ő oldalát nem nézem hogy mit érezne sőt talán meg is érdemelé.. de a gyerek mit élhetne át hogy az anyjától elszakítják, velem megtették 3-4 évesen kegyetlen volt még akkor is hogy ha nálam tényleg nyomós ok volt. (Utcám sétálgattam egyedül, kukatározóba aludtam a panelbe stb)


Szóval ha a törvenyt nem nézzük akkor se tenném meg... és a szívem azakad meg... :(

2019. nov. 28. 00:58
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem eltiltod tőle, csak nálad lesz. Ő is láthatja, és talán észhez ér a hülyéje.
2019. nov. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Csak a te álláspontodat ismerjük, nem tudhatjuk hogy a párod hogyan érzi ugyanezt a helyzetet.

Még csak tíz hónapos a baba, de te már bedobtad a törölközőt.

Ne haragudj, de örül a párod hogy él, ellátja a babát, még te is jössz neki a nyűgjeiddel. Vedd át tőle a gyereket, segíts neki hogy egy kicsit pihenhessen, kimozdulhasson, lehet hogy így visszatér az érdeklődése irántad.

Ki kéne tartani ha már családod van.

Mindenkinek nehéz ez az időszak, és még a baba kb 2-3éves koráig ez megy, mire kissé felszabadulnak a párok, hogy nem nullahuszonnégyben kell figyelni rá.

De te a legkönnyebb és legegyszerűbb utat választod, hogy otthagyod őket.

Hát szép kis apuka vagy. Nem való neked gyerek, csak magadnak sem mered bevallani.

2019. nov. 28. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

#8, Szerintem meg jól tette, hogy kilèpett ebből, itt nem volt èrtelme már időt húzni. A kèrdezőnek nem ez volt már az első kèrdèse.

Ès hagyjuk már, hogy mèg csak 10 hónapos a gyerek, örül hogy èl dolgot. Már a terhessèggel elkezdődött ez a viselkedèse, mintha a kèrdező csak spermadonornak kellett volna.

2019. nov. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
12%

Kövezzetek meg,de lehet pont ez az az élethelyzet,amikor szeretőt tartanék. Lehet neki több idő kell,hogy visszatérjen a normál kerékvágásba. Én lehet ilyen feltételek mellett adnék neki időt. Őt nem nyüsztetném,a gyereket látnám, és én én is megkapnám azt a minimális figyelmet, érzetet,fizikai kontaktust,amire egészséges fiatal felnőttként szükségesnek érzek.

Ha ez nem változna mire bölcsis,ovis a kicsi pedig elhagynám.

2019. nov. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!