Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tettétek túl magatokat a szakításon?

Figyelt kérdés
2,5 évig voltunk együtt. Az elején persze még nem ismertük egymást, rózsaszín köd, minden tökéletes. Kb. 1,5 év után kezdődtek a viták, bár sokszor abból adódóan, hogy eléggé különböztünk. Ő elég laza volt, nem kellett neki annyi találkozás, én viszont ezt sose értettem meg. Mindig azt akartam,bizonyítsa be, hoyg szeret, féltékenykedtem, nem votlam túl megértő, ha dolga volt, sokszor ok nélkül kiakadtam. Nem mondtam neki, hogy ne menjen nélkülem ide-oda,de mérges voltam rá ilyenkor, igazából korlátoztam. 2 év után szakított velem, hogy ezt nem bírja.Vele képzeltem el az életem, akkor nagyon összeomlottam. 2 nap után hívott, hogy találkozzunk, összejöttünk megint. És elkezdtem változtatni a dolgokon, fejlődtem is, de sajnos nem eléggé, és most megint szakított velem, de azt mondta ,már azt se tudja szeret e, és mérgező a kapcsolatunk,nem boldog így. Voltak most is viták, de nem úgy és nem annyi, mint régen.Nekem nagyon fáj, főleg az, hogy tehetetlen vagyok és már nem tudok változtatni. Akik hasonlóan elvesztettek valakit, akit ennyire szerettek és elképzelték vele az életüket, le tudnátok írni, mi történt, hogyan lettetek jobban, vagy esetleg találtatok mást , aki tényleg hozzátok való. Sokat ostorozom magam emiatt, nincs szükségem kioktatásra, csak szeretnék olyan emberekkel beszélni, akik ezen már átestek és már túl vannak rajta.

2019. nov. 28. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Senki nem szereti ha korlátozzák. Mindenki a saját akaratából van a másikkal. Ugyan annyi joga van azt csinálni, mint neked. Egy ember, egy társ nem a tulajdonod, nem tilthatsz meg neki dolgokat. Attól mert a párja vagy, valahol érdemben még is senki vagy neki, hogy parancsolgass. (Most ezt úgy értsd, hogy nem vagy például a szülője, hogy megmond, ezt csinálhatod, azt csinálhatod).

Ezt a korlátozást ideig-óráig csinálhatod, de hamar beleunnak. Nem akart veled lenni annyit, egyszerűen különböztetek. Mit akarnál tőle, ha úgy se szeret?

2019. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy korlátoztam, hogy megmomdtam neki, mit csináljon, csak sokszor zavart, hogy nélkülem járt el sok helyre. Nem tudom, szeret e, mert azt mondta már ő se tudja, össze van zavarodva.
2019. nov. 28. 14:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért, neki nem lehet magánszférája, vagy mi? Hogy nélküled nem mehet sehova? Szóvá tetted, ergo veszekedtél vele rajta. És ezt is felveszik és megjegyzik.
2019. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Legkönnyebben úgy teszed magad túl rajta, ha belátod, tényleg mérgező volt a kapcsolatotok, soha nem működött volna, nem vagytok egymáshoz valóak. Messze van a szerelemtől az, amit te érzel. Inkább rajongás és birtoklási vágy ez. Majd kinövöd, és megtanulsz valóban szeretni, és szerelmesnek lenni. Foglald el magad, legyen életed, legyen hobbid, legyenek barátaid, és hasonlók.
2019. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jézusom, elmondtam, hogy nem kioktatást várok. Nem volt egyszer se olyan, hogy én valahova nem engedtem el, sok mindent csináltunk külön egyébként. Csak régebben volt olyan, hogy mérges lettem, hogy legtöbbször csak a haverjával ment inni, stb. De ezt beláttam, azt szeretném ha valaki,aki hasonló helyzetben van, hogy tette túl magát ezen és az önmarcangoláson.
2019. nov. 28. 14:48
 6/10 A kérdező kommentje:
elmesélné, hogy tette túl magát rajta*
2019. nov. 28. 14:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Éb szarul tettem magam túl, 2 évig még ment a huzavona, nagyon rossz. Most kezdek magamhoz térni.
2019. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Először elkezdtem keresni az okot, amiért utálhatom, ami segít a szerelmet haraggá konvertálni. Miután találtam elég ilyet elkönyveltem, hogy én mennyivel jobb vagyok nála és ezt be is akartam bizonyítani, ezért elkezdtem edzeni, többet adni magamra. Ezzel elment annyi idő, hogy kitisztult az agyam és rájöttem, hogy igazából szimplán csak nem illettünk össze és nem ő a sátán és nem is tette tönkre az életem. Mire ezt is feldolgoztam már eltelt elég idő ahhoz, hogy könnyebb legyen és ekkor érkezett az életembe egy új ember, aki mellett már nem akarok folyton megfelelni kényszeresen és aki számomra is úgy tökéletes ahogy van.
2019. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4-essel értek egyet!


Ez tök szokványos kapcsolat semmi extra nincs és nem is volt benne. Szakítottatok, mindenki éli tovább az életét.


Senki nem lesz öngyilkos.

Mindenkinek meg kell élnie, dolgoznia kell.

Az emberek odafigyelnek a testükre, sportolni járnak edzeni, most erre lesz időd.

Elmehetsz vásárolgatni, díszítsd fel a házat karácsonyosra.

Magaddal foglalkozz, menj el szoliba, kozmetikus, fodrász, masszázs.

Menj emberek közé.


És ne otthon brühühüzzz , hogy jajj istenem de rossz most, és ne a degenerált brühühü zenéket hallgasd meg a képeit nézegesd.

2019. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Mivel én elég komolyan gondoltam velük a párkapcsolatot (ők a legkevésbé sem), s abban a hitben éltem, hogy ők is ugyanúgy gondolkodnak kettőnkről, mint én, hiszen minden jel erre utalt, sajnos nekem évekig tartott, hogy újra nyitott legyek az emberek felé. Két zátonyra futott kapcsolat után megtanultam, hogy soha nem érdemes beleélnem magam semmibe, de legalábbis folyamatosan tartsam nyitva a szemem, s racionálisan próbáljak meg dönteni akármiről is legyen szó.
2019. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!