Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, mert nem passzol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, mert nem passzoltunk és az érzelmek is kihűltek. Szerintetek egy hónap múlva is nyitott lesz a barátságomra?

Figyelt kérdés
Fel évig voltunk együtt, soha egy veszekedésünk se volt, mindent meg tudunk beszélni normálisan. Teljesen mások vagyunk, mások az elképzeléseink a jövőről, és nem is szerettünk egymásba. Ő se tudta azt mondani, hogy szerelmes csak azt, hogy van itt valami plusz, nálam pedig az volt a helyzet, hogy nem az érzelmek alapján döntöttem, belé akartam szerelmes lenni, mert nagyon jó ember. Úgyhogy végig inkább barátság volt köztünk egy kis plusszal. Közös megegyezéssel szakítottunk. Mégis úgy éreztem, hogy nem tudok most a barátja lenni, de örökké nem szeretném elveszíteni. Szeretném, ha a jó kapcsolat megmaradna/visszatérne. Ő nem is akarta velem megszakítani a kapcsolatot, en mondtam neki, hogy kell egy kis idő és majd fogom keresni. Ezt ő elfogadta.Megis olyan rossz a bizonytalanság. Tudom, hogy kell most egy kis idő, de félek, hogy ezzel mindent elrontok és azt fogja mondani később, hogy már nem kellek barátnak se. Mit gondoltok? Mivel nem vagyunk szerelmesek azért gondolom, hogy működhet, soha egy exemnél se fordult meg ilyen a fejemben.
2019. nov. 29. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz az exeddel. Az új párja nem fogja díjazni. Fél év az semmi. Meg sem ismertétek egymást rendesen, mire fel ez a nagy barátság duma?
2019. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te mondod azt hogy ne keressen téged aztán meg te nem akarod mégse elveszíteni? Meg ha nem is illettetek össze akkor minek barátkozni?
2019. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szinte mindent együtt csináltunk, és nagyon jól éreztük magunkat együtt az, hogy nem lettünk úgy igazán szerelmesek es máshogy gondolunk a jövőre, nem jelenti azt, hogy ne szerethetnénk egymást és ne maradhatnánk jóban. Mi az előző exemmel is jóban maradtunk, bár ott volt a szakítás után 1 év, amikor nem is beszéltünk, de ott volt bőven érzelem. Utána már tudtunk érzelem nélkül barátkozni és azóta neki családja is van. Sose volt probléma abból, hogy tartjuk a kapcsolatot.

Azt mondtam, hogy kell egy kis idő, és majd fogom keresni, mert azért rosszul esett a szakítás és nem tudtam, hogy hirtelen hogy álljak át arra, hogy már csak barátok vagyunk

2019. nov. 29. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátkoztál volna vele akkor, mikor nem volt köztetek semmi. Így csak a leendő kapcsolatában fogsz konfliktust okozni, bár amennyire tapasztalom, az ilyen "barátságokat" általában legkésőbb akkor leépítik, mikor összejön egy másik kapcsolat.
2019. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is ebbe a cipoben vagyok most...sajnalom a jó dolgokat de muszaj volt.
2019. nov. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahol a kémia egyszer már működött, ott nincs barátság.
2019. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!