Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy szakítani akarok? Többször mondta már nekem, hogy soha nem fogja hagyni, hogy szakítsunk mert nem tudna nélkülem élni és félek, hogy nem fogja tiszteletben tartani a döntésem.

Figyelt kérdés

A legfőbb oka annak, hogy szakítani akarok, az az, hogy csalódtam benne az utóbbi időkben, megtudtam, hogy hazudott nekem jónéhányszor (pedig mindig azt hittem, hogy ő a legőszintébb)

Egyszer elmentem egy lakodalomba ahol táncoltam egy fiúval (mielőtt elmentem megigértette velem, hogy nem fogok egy fiúval sem, tudom, hogy beteges, meg én sem kellett volna hagyjam magam de már mindegy..) Lényeg a lényeg, egy fiú, akivel már régebben dolgoztam együtt felkért táncolni és szégyelltem visszautasítni, elmetem vele táncolni. Pár napra rá azzal állt nekem elő a barátom, hogy felhívta valaki aki ott volt a lagziban és azt mondta neki, hogy táncoltam egy fiúval és aztán ki is mentem vele, természetesen ez nem igaz, nem mentem ki vele. És be is vallottam, hogy csak táncoltunk egy zenére, semmi több. Egy másik story, nemrég ugyanezzel a gyerekes dumával jött, hogy felhívta az egyik haverja és azt mondta neki, hogy látta ahogy a munkahelyem előtt beülök egy kocsiba és elmegyek. És itt jöttem rá, hogy milyen hazudozó, és hogy az előző történetnél is csak kitalálta az egészet. Szeretem, de már igyis túl sok mindnet néztem el neki, ő is szeret, és sajnálom őt, mert tudom, hogy szenvedni fog nélkülem de ez így már nem mehet tovább. És volt még sok egyéb problémánk is. Hogyan értessem meg vele is, hogy nem működik?

20/L



2019. dec. 8. 14:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyenesen. Határozottan. Ne fogadj el más választ.
2019. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Pista, ez így nem mehet tovább, én már nem vagyok boldog ebben a kapcsolatban. Szakítani akarok. Kérlek ne keress többet.

Ha elkezd utána irkálni meg hivogatni akkor letiltod mindenhonnan.

2019. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy potenciális bántalmazó. Szerintem őket kérdezd meg, pontosabban a segélyvonalat, mondj el mindent, amit itt leírtál, és szakszerű választ fogsz kapni:


www.nane.hu

2019. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy nem tartja tiszteletben a döntésed, kénytelen lesz! Ha nem veszed fel a telefont, válaszolsz az üzeneteire, és nem beszélsz vele előbb, utóbb megérti..

Mondd el neki amit most, és hogy te nem érzed így jól magad, és nem folytatod vele a kapcsolatot.

2019. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, remek emberek vagytok! Én azt szeretném ha megértené mert én is szeretem és nem akarom letiltani, kinyomni, de nem fogja, próbáltam már vele szakítani ezekért a dolgokért de fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz, hogy nem bírja ki, hogy ő valami hülyeséget fog csinálni, stb.
2019. dec. 8. 15:22
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennek ilyen előzménye volt, és érzelmileg zsarol, akkor meg aztán végképp nincs értelme. Ne dőlj be neki, ezek szerint még módja, ideje is volt változtatni, mégsem tette, tarts ki az elhatározásod mellett!
2019. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
25%
Ezzel az öngyilkos leszek dumával ne tartson sakkban. Nem lesz öngyilkos, pont az ilyen emberek ragaszkodnak a leggörcsösebben az élethez. Ellenben lehet akkor én is a betegesen féltékenyek táborát erősítem, de ha a barátnőm más sráccal táncolna, eléggé kibacná a biztosítékot.
2019. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Miatta van az is, hogy a ti véleményeteket kérem, mivel a barátaimmal is megtiltotta hogy beszéljek, az ő nézeteltérésük miatt
2019. dec. 8. 15:43
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy bántalmazó, érzelmi zsaroló kapcsolat.

Ne engedd.

2019. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Csak egy egyszerű néptánc volt, szerintem abban nincs semmi, mindíg jól egyeztem az illetővel, haverok vagyunk, mindig szót váltunk ha találkozunk de semmit több.
2019. dec. 8. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!