Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak és nők, ti hány év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők, ti hány év párkapcsolat után szakitotatok párotokkal és miért mentetek szét, megprobáltátok a párotokkal, a kapcsolatotok megmentését, ujrakezdést?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Engem elhagyott a párom 2 hete. Egyik napról a másikra. Sajnos vallási okok miatt a családja nem fogadott volna el. 4 évig voltunk együtt. Nem tudok sajnos mit tenni. Ő azt mondja szeret de értsem meg őt. Tavaly karácsonykor megkérte a kezem. Nagyon nehéz nagyon fáj. Nem tudom mikor fog elmúlni ez az érzés de nagyon rossz még.
2019. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
4 év után, sokszori majdnem-szakítást és újrapróbálkozást követően. Semmi nagyobb indok nem volt, egyzserűen csak máshogyan változtunk az évek alatt, megváltoztak a jövőre vonatkozó terveink és a prioritásaink. Össze lehetett volna egyeztetni, de amikor megpróbáltuk, rá kellett jönnünk, hogy nincsenek már olyan érzelmeink amik ezt lehetővé tennék.
2019. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Másfél év után szakított velem 1 hete. Első kapcsolata volt mindkettőnknek. Sok évnyi barátság előzte meg az összejövetelünket.

Az első fél évben hatalmas szerelem volt, aztán egyre többet veszekedtünk. Nincs rá jobb kifejezés, nem illettünk össze. Én szeretetéhes, ragaszkodó, bújós típus vagyok, ő meg inkább a szabadabb, elvonulós fajta és sok voltam neki. Nekem meg ő kevés.

Fáj amúgy, hiányzik, de már jobb. Sokat sírtam meg ittam, lelkiztem mindenkivel kb. Az élet megy tovább. Újrakezdeni? Max évek múlva ha felnövünk és megkomolyodunk. Akkor talán. De remélem addigra már boldog leszek mással.:)

én 20L, ő 22F


ja ami nálunk kifejezetten nehéz lesz, hogy ugye sok évig barátok voltunk, közös baráti társaságunk van ezáltal havonta 2-3x biztos fogom látni mert minden hétvégén összeülünk ezzel a társasággal és nyilván nem várom el, hogy ő eltűnjön. megkell barátkoznom a gondolattal, hogy az életem része marad. bár emberileg nem haragszok rá, sőt, semmi bajom nincs vele.

2019. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

5 év után mentünk szét egy hónapja. Nagyjából egy évig próbálkoztunk egyszer szét is mentünk.

Végül elfogadtuk hogy ennyi volt. Nekünk már a kapcsolat eleje is nehéz volt. A párom érzelmileg labilis volt és én is egy mérgező családból jövök akikkel akkoriban együtt éltem még.

Ha most találkozunk nem tartott volna eddig felismerni hogy nem vagyunk jó páros. Sokat fejlődtünk mindketten az évek alatt de nem egy irányba változtunk.

Az első kapcsolatom volt neki a többedik. Eleinte nagy volt a szerelem és emiatt próbálkoztunk olyan sokáig hogy működjön. Gyakorlatilag nem én szakitottam hanem megbeszéltük hogy ennyi volt. Már nem voltak igazi érzelmek csak éltünk egymás mellett.

2019. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Leonyilla válasza:
100%
Anno két év párkapcsolat után szakítottunk. Én voltam a hibás. Felgyülemlettek a problémáim és a stresszet lényegében rajta vezettem le. Soha sem voltam igazán magabiztos, de az akkori csalódások (tanulmányok, család stb.) miatt végképp értéktelennek éreztem magam. Ennek hatására megingott a hitem abban, hogy a barátom tényleg szeret engem. Elkezdtem rémeket látni. Végül szakítottam. Rövid idő elteltével rájöttem, hogy hatalmasat hibáztam. Nem reménykedtem, hogy ezt még helyre tudom hozni, de azért bocsánatot kértem. Ő megbocsátott. Ő ezt azóta egyszer sem hozta fel, de nekem mai napig bűntudatom van a tetteim miatt. Mindenesetre azóta férj és feleség vagyunk. =)
2019. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

14 év, 7 év házasság..

Halára b@szog@ttam, mert egyre kevesebb dolgot csinált meg itthon és minden probléma terhe rajtam volt.

Ez meglátszott a szexuális életünkön is.

Beszélni kb semmiről nem akart, mindenre a megoldás egy távoli jövőben volt..

Egyre több kifogás és súrlódás volt ebből, végül már élhetetlen volt az egész.

Én mondtam hogy hagyjuk ..

Emberileg nem tudok rá rosszat mondani, de nem a társam inkább a gyerekem volt.

Sokkal nehezebb helyzetbe kerültünk mindketten, de még így is jobb.

Nem bántam meg.

Hogy próbáltam e megmenteni...igen, úgy érzem sokszor és sokmindent megpróbáltam. Egyedül nem lehet közös problémákat megoldani.

2020. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden hosszabb kapcsolatom azért ment tönkre, mert gyereket akartam màr. Ők meg vagy még nem, vagy egyàltalàn nem akartak.
2021. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15 év után. Én léptem ki. A történet a szokásos.f
2021. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20 év után. Többszörös hűtlenség, válás...
2021. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!