Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan aki megbánta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki megbánta a szakítást? Ha igen mennyi idő után jött rá, hogy hibát követett el, és próbálta helyre hozni.

Figyelt kérdés
Úgy érzem hibát követtem el, amikor szakítottam a párommal, és megpróbálnám tisztázni vele a dolgot, de nem tudom hogyan fogjak hozzá.
2019. dec. 9. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Sosem bántam meg. Okkal jöttem össze emberekkel és akkor engedtem el őket, mikor a javítási próbálkozásaim bedőltek.
2019. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt hogy megbantam szakitast, de nem igyekeztem, elmerultem a maganyomban :'D aztan kesobb (kb fel evre ra) jottem ra, hogy milyen jol tettem, hogy szakitottam.


A szakitas nem veletlenul alakul ki egy kapcsolatban, mar csak a szakitas gondolata is arra utalhat hogy nem boldog az adott fel. Ilyen esetben pedig jobb szetvalasztani a ket fel utjait, minthogy visszakonyorgi magat valaki aztan rajon hogy inkabb megis maradni kellett volna kulon utakon..


Rendezd le magadban a dolgokat, gondold at, miert szakitottal, lehetne e ezen valtoztatni, gondold at, milyen volt vele egyutt, esetleg nem csak a magany miatt mennel vissza hozza, milyen lenne ezek utan ujra vele, stb.. Ha ezeket atgondoltad, utana tisztabb fejjel konnyebben es batrabban tudsz lepni. Csak adj magadnak idot.

2019. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Soha, senki sem fogja neked beismerni, hogy hibázott. Márpedig egy elkapkodott szakítás hiba.

Ennek ellenére sokan kibékülnek az exükkel.

2019. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megbántam, nem a szakítást, hanem azt, hogy engedtem eltávolodni és ez vezetett a szakításhoz. Visszacsinálnám, ha tehetném, de nem hiszem, hogy ő is így gondolja.
2019. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az első. Kérdés, hogy az exed hogy áll hozzá?
2019. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!