Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés

3 éve vagyubk együtt, alapvetöen jó a kapcsolatunk, szeretem nagyon mint embert de azthiszem a szerelem már elmúlt (bár ez normális gondolom). Eddig azt éreztem ö lenne az akivel leélném az életem,családot szeretnék; de az utóbbi idöben egyere inkább úgy látom, hogy nem igazán passzol a jövöképünk. Egyrészt neki tervben van egy több éves külföldi munkavállalás, ahova én-bár ö szeretné-de semmiképp se mennék vele. Másrészt pedig úgyérzem az alapvetö céljaink is különböznek. Ö gazdagságot sikeres karriert szeretne; nekem egy egyszerűbb vidéki élet lenne ideális.

Ezen felül kissé zavar, hogy az elmúlt 3 év alatt a kapcsolatunk nem haladt semerre, pedig meg volna a lehetöség az összeköltözésre stb. Ha ezt a témát szóba hozom általában nem veszki komolyan elvicceli, vagy kitérö válaszokat ad. Arra se tudott értelmes választ adni, ha azt kérdeztem,hogy látja magát 5 év mulva; egy szóval semmi konkrét közös terv nincs. A külföldi munkával kapcsolatban is bizonytalan, hogy mikor menne. Tényleg szeretem öt, de ezek mellett sokszor úgy érzem csak az idöm pazarlom mellette.

Ráadásul az utóbbi idöben úgy alakult, higy egy ismerösömmel akár lehetne is köztünk valami, ha nem lennék kapcsolatban.

Öszintén nem tudom mit kéne tennem, félek ha szakítok késöbb megbánom. Illetva azt érzem ha kudarcot vallok ha nem tudok kitartani e mellett a kapcsolst mellet, mivel annyira szerettem volna, hogy ez működjön.

Sosem szakítottam még senkivel, szóval tapasztalatom sincs még ilyen téren.

23L (párom szintén 23)



2019. dec. 9. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Te mar reg tovabbleptel ezen a kapcsolaton, csak meg fosol. Ugyhogy kapd össze magad, es legyen benne annyi tisztelet magad es a masik fele is, hogy nem meg kapcsolatban csüngsz at egyik peniszrol a masikra, hanem felnottkent felvallalod a dontesedet, es tisztan intezed a dolgaidat. 'Ráadásul az utóbbi idöben úgy alakult, higy egy ismerösömmel akár lehetne is köztünk valami, ha nem lennék kapcsolatban.' - ez nem az. Ez a gerinctelenseg kezdete, hiszen kapcsolatban alapvetonek kellene lennie, hogy senkivel nem bonyolodok olyan kozelsegbe, hogy ilyen helyzetek alakulhassanak ki. Inkabb ne legyen folytatasa. Egy kapcsolatot befejezni nem kudarc, gerinctelennek lenni, na az kudarc.
2019. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A közös jövőkép hiánya már el is döntötte a kérdést, a kapcsolatot be kell fejezni, nem kell húzni az időt. Ezt még az is alátámasztja, hogy már lenne olyan, akivel szívesen együtt lennél.
2019. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tervez ő semmit, de veled meg főleg nem.

Tinikor után, három év után randizgatni elég gyerekes dolog, az még inkább, hogy megbeszélni se lehet vele semmi komolyat.

Kiürült a dolog, csak időpocsékolás már.

2019. dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!