Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg nem érdekli a pénz?

Figyelt kérdés

Ő azt állítja magárol, hogy nem érdekli a pénz.

Ezzel szemben ő én értem még soha nem kért pénzt a szüleitől hogy szülinapra vagy névnapra vagy bármi miatt meg tudjon engem lépni, én viszont ő érte sose szégyelltem kérni pénzt anyámtól ha kellett. Volt hogy annyira nem volt pénzünk hogy szinte csak kenyérren éltünk akkor se kért sose a szüleitől. De most hogy alapjáraton elegem lett mert sok bajom volt vele, pl szexuális gond, házimunkában nem segített, nehezen jöttem ki vele és egyszerűen be sokkaltam rá. Meg kértem, költözzön el, mert ő lakik nálam és már nem akarom őt tovább elviselni, erre a szüleitől 100ezret kért hogy eltudjon menni albérletbe, és tőlem meg 30ezret amin le döbbentem hogy mi? Mert hogyha nagyon bele mennénk állítólag én huznám a rövidebbet mert októberben csak ő fizette a számlákat, a novemberinél távhőt fizette csak én meg a többit de a kajánál mikor ki fizette. Igen ám de amikor együtt vásároltunk is max 15ezer ment el, ha csak nem akarja velem kifizetetni a Mikulás csomagot ami max 2ezerbe kerülhetett de akárhogy számolok akkor se jön ki 30ezer körül amit ő rám kiabál ami szerint én neki tartozok mert azt nekünk és rám költött kajában állítólag.


És szerinte meg ő jogosan kéri tőlem, és jogosan gondolja így hogy az neki jár mert ha fizetése meg kapásakor küldtem volna el, akkor nem állna így hozzám de mivel költött belőle szerinte jogos. Meg dühöngőt hogy most neki miattam kell, mindent 0-ról kezdenie mert vennie kellesz oda neki tisztalkodo szereket, és új lepedőt, párnát,takarót és ő is akarta hogy én dobjam ki a régi takarómat mert ki tudja kikkel feküdtem benne címmel és így neki ezt nincs joga rám kiabálni amiben nem különb. De mért nem vállalja fel, hogy fontos neki a pénz ha így viselkedik és gondolkodik minek tagadja le?



2019. dec. 9. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Titeket az isten is egymásnak teremtett!

:)

2019. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Hogy te mennyit költesz rá az a te dolgod. Az ajándék attól ajándék, hogy nem kell visszafizetni (egy másikkal sem).


Ezt leszámítva egy gusztustalan élősködő.

2019. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Amig a befizetett honapja tart, addig maradhasson, max utana tedd ki.
2019. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes felfogás nem a szívét, kapcsolatát siratja, hanem a pénztárcát. Sajnálom de ez így jobb lesz nélküle.
2019. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval a te lakásodon laktatok. Akkor nézd meg hogy felétek mennyi az albérlet. Azt szépen szorozd be a hónapok számával amennyit ott lakott, es felezd el mert ugye ketten vagytok. Így kijön, hogy ő mennyivel tartozik neked. Mondd meg neki, hogy szépen fizesse neked ki, azt a 30 ezret meg majd levonod belőle.
2019. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel vagdalózik, mert mással nem tud. Ne hagyd magad!
2020. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!