Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Szakítottam a mostani párommal elkeri a mosógépnek a felét amit közös kasszábol vettünk.

Viszont amikor az exével szakítottak volt benne 40%lék pénze még se kérte el tőle mikor az exe elvitte hanem még ő mondta neki hogy az ő mosógépe mert neki van benne több pénze és vigye el nyugodtan.



2019. dec. 10. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég komoly arcok lehettek, ha egy szaros mosógében filléreztek. Vigye a pitsába az egész árát, aztán hagyjon békén örökre.
2019. dec. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne az árát vigye. A mosógépet. Meg a cuccait minél gyorsabban.
2019. dec. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Odadobnám neki, hogy vigye a fenébe. Ilyen hülyeségen fillérb*szóskodni...
2019. dec. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogy visz el a felét? A ted a palást meg az üst, az övé a motor meg a vezérlőpanell.

Pitiánerek.

2019. dec. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én gyárban dolgozok 110-120ezret keresek és ő költözik el, tőlem minek adnám oda neki a mosógépet amikor abban nekem is van pénzem mert felesben vettük! Lehet nektek havi 90ezer meg se kottyan de nekem igen és az is fáj hogy az exével ugyan ebben a szituációban más volt mint velem!
2019. dec. 10. 10:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Meghiszem hogy fáj. Lehet anno a pénzzel nagyvonalúbb volt, azóta idősebb lett. Én ezt nem hasonlítgatnám az exéhez kapcsolódó szituációval. Fiatalabbként inkább én is azt mondtam, hogy vigye a p*csba a pénzt, csaj hagyjon. Most már én sem tenném.
2019. dec. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez azért vicces 😀
2019. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
hogy kereshetsz ilyen keveset? Szerintem koccolj onnan, vagyis nézelődj jobban fizető munkát. Így nem fogsz egyről a kettőre jutni.
2019. dec. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ne fájjon, hogy viselkedett az exével. Az tényleg lehet tapasztalat hiány is akkoriban. Az ember ahogy idősödik rájön a hibáira amiket tett. Néhány szakítás és rajösz, hogy egy autó árát elvittek tőled mert nagyvonalú voltál. És akkor azt mondod, na több ilyen nem lesz. Aki pedig ezután jön az megszivja. De ez nem róla szól konkrétan hanem te lettél okosabb.


Ami a gépet illeti mond neki, hogy 2-3 szorra tudod neki kifizetni, ismeri az anyagi helyzetedet. Ha nem jó fizessen ki ő belőle és vegyél egy olcsóbbat, megleszel vele hidd el. Ezen ne vitázzatok.

2019. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!