Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Soha többet nem akarlak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha többet nem akarlak látni, sőt még hallani se felőled?

Figyelt kérdés
Ezt mondta az exem.Lényegtelen miért,de nagyon megharagudott rám.Bár már az exem,nagyon fáj ez a kijelentés.Hogyan tegyem túl magam rajta?

2019. dec. 10. 21:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ez az utálat jele?
2019. dec. 10. 21:15
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Nekem az egyik netes ember azt mondta, hogy sajnálja az ismerőseimet, mert ismerniük kell engem. Most szerinted? Ez a mondat durvább.


A tied viszont azért keményebb, mert ugyebár az exed mondta és gondolom emiatt fáj igazán. De ez elmúlik majd idővel, hidd el. Addig örülj amíg olyan mondatot nem hallasz, mint amit fentebb írtam. Vagy olyanokat, hogy "téged már gyerekkorodban meg kellett volna ölni" meg ilyesmik.


Én ilyenek miatt (is) csúsztam szét.

2019. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Te szerintem inkàbb szerelmes vagy mèg,és ezt egy olyan ember mondta aki szeretsz,amit a kollega írt hogy mit írt neki a manus,piszkosul nem érdekelne,bàntani néha szavakkal nagyon lehet,de ha direkt akar egy ilyen majom megbàntani,pont köpnék rá..
2019. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet akkor mondhat valaki, ha nagyon nagy fájdalmat okoztak neki.


Mondjuk egy halál szerelmes embert megcsalnak vagy szakítanak vele.

2019. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán mégiscsak abban a szerinted lényegtelen dologban van a megoldás kulcsa, hogy miért haragudott meg rád. Ebből tudhatnád, hogy haragszik e vagy utál és mennyire bár ezek szerint nagyon. Nagyon fáj ez a kijelentés... gondolom neki is kB. ennyire fájt amit tettél ezért mondta. Ő hogy tegye magát túl rajta? Elintézted, hogy mindketten sza rul érezzétek magatokat... úgy tűnik.
2019. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyi, talán kérj bocsánatot. Ha nem is jöttök össze legalább normális légy.
2019. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem ezért mondta,sajnos hivogattam szakítás után és lehet,hogy bekavartam az új kapcsolatába..
2019. dec. 10. 22:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy belekavartál bármibe. Szakítottatok, és érezhetően nem engedted el a dolgot semmilyen szinten; lehet, hogy egyszerűen azt akarja, hogy értsd meg, nincs tovább.
2019. dec. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Jaaj, nem akar látni, nem akar hallani rólad?

Hála istennek.


Nálad jobbat úgysem talál.


Ennyi...

2019. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Néha tényleg... amikor gy.k-t olvasom, hogy az ex így az ex úgy...stb.

Az ex az ex, azért lett ex mert nem kívbánok vele több időt együtt tölteni, nem akariom a társaságát.

Én szépen váltam el 14 év után is, nem utálom egyik exemet sem, de könyörgöm!

Nem szorult belétek semmi tartás?

Egyik exem sem érdekel, egyiokkel sem beszélek!

Még faceról is töröltem őket, mert egyikkel sem tartom a kapcsolatot.

Keress új párt magadnak, amúgy is kutyaharapást szőrével!

2019. dec. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!