Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csak a nők próbálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a nők próbálják megérteni, megmenteni, várni, tenni. Azért, hogy a szerelmük ne vesszen el?

Figyelt kérdés
Minden fórumon (szinte) csak nők szenvednek, akarnak, vágynak, várnak arra, hogy egy szakítás ne vessen véget a kapcsolatnak, hogy van ennyi energiájuk, hogy mindent beletesznek azért, hogy helyre hozzák még a helyre hozhatatlant is... a férfiak meg már rég... más dolgokra koncentrálnak
2019. dec. 11. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ostoba általánosítás.
2019. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Te mit szívtál?
2019. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%

Mert egy igazi férfi leszarja a nőket.


Ezt már a gimnáziumban is megfigyelheted:


A suli legmenőbb pasija szart bele a nőkbe. Időnként megdugta ezt-azt, de amúgy a bandázás, a sport meg ezek kötötték le.


A klasszikus modell szerint a nők rohannak a férfiak után, csak manapság néhany hisztis ringyó tököt növesztett, és kitalálta a részeges fejével a feminizmus 3. (vagy 4.?) hullámát.

2019. dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert a nők jók, a férfiak meg gonoszak.
2019. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1/2 2/2 ha férfiak vagytok, akkor csak örülni tudok, hogy talán nincs igazam!?! De valahogy ez jön le, akárhol keresgélek a témában. Bár lehet a férfiak magukban vagy a barátokkal próbálkoznak a dolgokkal és nem fórumokon. Vagy csak nagyon erősek és befelé szenvednek :(.
2019. dec. 11. 18:29
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Miért a nők szakítanak szinte mindig? Ez alapján nekem nem úgy tűnik, hogy a férfiakkal lenne a gond.
2019. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom, én elég sok férfit ismerek, akik sokat küzdött a kapcsolatáért, nőért.
2019. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert a nők számára az a férfi a vonzó aki leszarja őket, valószínűleg te is az ilyen embereket vonzod be.
2019. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6/6 hát én azt látom a nők borzalmasan szenvednek és tényleg reménykednek a reménytelenben... a férfiak szakítanak, ki-ki mert-mert. A férfiak féltik magukat, ezért inkább a nem, mint a kockáztassunk. Ezt látom, de lehet csak rosszkor vagyok rossz helyen.
2019. dec. 11. 18:35
 10/12 A kérdező kommentje:
7/9 egyik kedves ismerősöm Férfi, csalódott a szerelmében, ne gondoljatok megcsalásra, a Nő csak vár, próbálkozik, megtesz mindent, az ismerősöm szereti, de inkább nem akarja, nehogy megint fájdalmat okozzon neki a csaj. Olyan fura ez, szereti a csajt, de inkább szenved egyedül, minthogy szenvednénk EGYÜTT :).
2019. dec. 11. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!