Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy tegyem magam ezen túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem magam ezen túl? Hogy lehet valaki ilyen szemét?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel együtt voltam fél évet, nagyon nagyon szerettem (még mindig...), ő volt az egyedüli akit őszintén tiszta szívemből szerettem, mindent megadtam neki, mindig mellette voltam, én voltam az egyedüli ember aki mindig ott volt neki, amikor nem is érdemelte meg, nem érdekelt ki mit mondott.

Pár hete együtt voltunk megint, és kiderult, hogy amikor előzőleg is együtt voltunk is végig csalt engem fűvel fával ahogy most is, ez nekem borzasztó érzés, és hazugságokat terjesztett rólam, például azt mondta a lányoknak, hogy én csak unokatestvére vagyok, nincs köztünk semmi , nem vagyunk együtt, le hordott minden ri*ancnak, hazugnak , amikor életembe nem hazudtam neki (vele ellentétben..), soha nem csaltam meg , még csak rá sem néztem a fiúkra amikor vele voltam és ő tudja a legjobban, hogy 18 éves létemre még mindig szűz vagyok, és nem tudom, hogy miért csinálta ezt, én ekkorát még életemben nem csalodtam senkibe sem, szerintetek mit csináljak, hogy tegyem magam túl ezen? Valakivel tortent már hasonló?



2019. dec. 13. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem jó ha egy másik ember csatornáz valótlant olyan emberről akinek a mindene volt. Mutasd meg a világnak hogy te te vagy és nem az exed szájából termett förtelmes hazugság.


És hogy?


Kezdj el élni és kezdetben élvezni minden apró örömet merd használni a fantáziádat merd megalkotni a fantáziádban a saját jó világodat és kezd el megvalósítani.


Majd az idő segít elfeledni a sok sz.r hazugságot, a kihasznált érzést és a szomorú csalódottságot. Csak adj magadnak időt.

2019. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De egy percedet se pazarold olyan emberekre akik csak kihasználtak. Mert az árt az egészségnek. Hidd el! Majd idővel túl leszel ezen a csalódott szomorúságon. Kezdj el azokkal foglalkozni akik igazán szeretnek és azért mert te te vagy.
2019. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!