Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehordott akaratgyenge feminác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehordott akaratgyenge feminácinak, most pedig zaklat. Elmebeteg, vagy mire véljem?

Figyelt kérdés

Volt egy normálisnak tűnő férfi az életemben, már fél éve együtt voltunk. Ő előttem nem volt sikeres a nőknél, nem értettem, miért nem, mert nekem tetszett. Ott borult ki a bili, hogy meséltem neki egy egyetemi tanáromról, aki 2 éve próbálkozott nálam folyamatosan, egy rendezvényen orvul fogdosta a combomat beszélgetés közben, majd megsértődött, amikor durván elutasítottam. 46 éves, gazdag, motoros pasiról van szó, folyamatosan egyetemista lányokra hajt. Biztos sokaknak tetszik, de engem a hideg kirázott tőle, és mondtam, hogy bánom, hogy nem jelentettem a felettesének, hogy nyíltan zaklat szexuálisan, ráadásul 1-2 barátnőmnél is próbálkozott, az egyiket még zsarolta is. Erre a párom azt mondta, hogy ne bánjam, mert most azzal a lendülettel hagyna is el, ha ilyet csináltam volna, és legyek szíves normálisan beszélni a férfiról, mert semmi rosszat nem tett, csak egészséges férfi, aki udvarol nőknek. Mivel fiatalos, topon van, ezért nehogy azt higgyem, hogy nem éri el a szintem, sőt, magasabb szintet képvisel, és ha többet értem volna neki pár percnél, akkor fektetett volna meg amikor akar, és tudna olyat mondani, amitől a magas lóról egy zokogással tel gödörbe zuhanok azonnal. Azért, mert nem élt vissza a hatalmával, csak egy cukormázas feminácihoz hasonlítok, nem tőlem függött a dolog.


Én elküldtem egyből a fenébe, flegmán el is ment, szakítottunk, de pár napra rá elkezdett zaklatni. Néha bocsánatot kér és könyörög, utána pedig megint lehord, és ezt csinálja végtelen ciklusban. Mégis mire jó ez, és hogyan lehetne tőle megszabadulni?


2019. dec. 14. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Semmire ne reagalj semmit. Majd megunja.

Nem 100-as a pasi 😃

2019. dec. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Mázlid volt hogy időben kapcsoltàl es eñyivel megúsztad.

Ha neki teljesen okés hogy egy tanarod szexualisan zaklat akkor mire kepes ez az idióta?

Tiltsd le mindenhonnan. Ha tovább zaklat akkor jelentsd fel a rendőrségen.

2019. dec. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
A kérdésben súlyos ellentmondások vannak. Kamukérdés detected.
2019. dec. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
"Ő előttem nem volt sikeres a nőknél, nem értettem, miért nem, mert nekem tetszett." - Magyarul jóképű, de mégsem kell a nőknek. A kérdésedben benne a válasz.
2019. dec. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy az egyes irja. Valoszinuleg szemelyisegzavara van. Nekem is van egy ilyenem, 5 eve zaklat, ugy is, hogy nem reagalok semmire. Ez az egyetlen modja, hogy megszabadulj tole es meg ugy se konnyu. Akkor fogja abbahagyni, ha talal mas aldozatot maganak, de ez se biztos. Lehet, hogy csak ritkulni fognak a megkeresesei.Az a fontos, hogy SEMMIT ne reagalj,az csak olaj a tuzre.
2019. dec. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

A #3-as válasz miért lett lepontozva? Érezhetően kamu az egész. Egy sikertelen pasihoz jött a női megváltó, ami már szokatlan. Aztán jött a vicces egyetemi sztori, ami a #metoo idején már óriási visszhangot kapott volna.

Erős, hogy ezt itt lazán benyalják, de a béna pasik ekézésére tökéletes alapanyag.

2019. dec. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Rockarc ***** válasza:
88%

#6

Mert a bena pasikrol aztan egy ilyen viselkedes annyira valosagtol elrugaszkodott, hogy csak a meseben letezhet, mi?


Kerdezo. Mindegy, hogy mitol van kisebbsegi komplexusa, az ilyet kerulni kell. Meg feljelenteni, ha nem hagyja abba. Magyarazkodjon a rendoroknek, amikor eloallitjak az orson, hogy o csak megnyomta veletlenul a csengot, nem akart becsengetni meg ilyenek.


A masik aggodasra okot ado dolog, hogy nem tudod, hogy mas nok hogyan szurtek ki ezt a kretent. Viszonylag egyertelmu es marha nagy felkialtojel van a ficko felett, te megse vetted eszre. Es meg utolag sem jottel ra, hogy mit kellett volna latnod. Az emberismereted levizsgazott, de nagyon. Ez baj, mert igy a kovetkezo is at fog jutni. Kezdj el gondolkozni, hogy milyen figyelmezteto jeleket hagytal figyelmen kivul, mikozben mr fonyeremeny senkinek nem kello parlagon hevero gyemantnak tunt. Ha maskepp nem megy, akkor hallgass a tobbi nore, ha meg akarod uszni a hasonlo eseteket a kesobbiekben.


43F

2019. dec. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#7: Kiragadtál egy olyan momentumot, amiről pont nem írtam. Plusz ja, reális, hogy amikor egy béna pasi összejön egy nővel, nem palotapincsi üzemmódban próbálja megtartani, hanem egyből szétoltja...

A mesékben az létezne, hogy normális és korrekt választ adj a kérdésekre, ne csak előadd ezeket a hős lovag szövegeid. Ja, meg az, ha nem írnád oda a korod a válaszaid végére.

2019. dec. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

"reális, hogy amikor egy béna pasi összejön egy nővel, nem palotapincsi üzemmódban próbálja megtartani, hanem egyből szétoltja"


Szerinted minden sikertelen férfi egyformán viselkedik? Simán lehet védekező mechanizmus.

2019. dec. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Néhány embernél a vallási hiedelmek (pua reddit) és a politikai nézetei fontosabb a párjánál. Lásd tegnap esti másik kérdést. Sajnos akinek ilyen berögzült nézetei vannak, azokkal nem lehet mit kezdeni. Persze ettől még a sikeresebb vesz magának hasonlóan buta nőt. Most dilemmába került szegény, hogy a szent nézetei, vagy mégis küzdjön a barátnőjéért, és most itt tart. Fanatikus ember mindig veszélyes.
2019. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!